Honor X10 Max oficjalnie zaprezentuje się 2 lipca

Od jakiegoś czasu słyszymy o nowym, większym Honor X10. Teraz wreszcie wiemy, że będzie nosił nazwę się Honor X10 Max i zostanie oficjalnie zaprezentowany 2 lipca.

Zgodnie z informacją na oficjalnym profilu Weibo smartfon będzie miał łączność 5G. Pojawiło się również zdjęcie telefonu, na którym widać wycięcie kropli wody dla aparatu selfie oraz skaner linii papilarnych po prawej stronie, poniżej klawisza głośności.

Honor X10 Max ma zapewniać takie same wrażenia użytkowania, co Honor X10, ale na większym ekranie. Honor 8X miał rodzeństwo Maxa, które jednak nie wyszło poza Chiny, i chociaż Honor 9X nie miał większej wersji, ta generacja średniopółkowców powraca do dużego wyświetlacza.

Specyfikacje nie zostały jeszcze ujawnione. Po 10 dniach od ogłoszenia możemy się spodziewać kilku zwiastunów, ale ujawniono coś, co wydaje się być oficjalną kartą. Ma Chipset Dimensity 800, ekran 7,09” o rozdzielczości Full HD+ i baterię 5000 mAh. Będzie obsługiwał szybkie ładowanie do 22,5 W.

Inne specyfikacje obejmują główny aparat 48MP, obiektyw do selfie 8 MP oraz system operacyjny Android 10 z Magic UI 3.1.1 na górze. Pełne wymiary Honor X10 Max wynoszą 174,46 x 84,91 x 8,9 mm, waga 227 gramów i będą dostępne w trzech kolorach: czarnym, niebieskim, srebrnym.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane