HP Elite Dragonfly oficjalnie dostępny w Polsce

Firma HP Inc zaprezentowała po raz pierwszy w Polsce najlżejszy kompaktowy komputer konwertowalny na – HP Elite Dragonfly. Urządzenie oferuje moc niezbędną do pracy i rozrywki oraz baterię w 13-calowym komputerze, która wystarczy nawet na 24,5 godziny pracy.

To komputer, który waży niespełna kilogram, został wykonany z wytrzymałego stopu magnezu i jest dostępny w przykuwającym wzrok, opalizującym kolorze Dragonfly Blue. Ponadto oferuje trzy warianty wyświetlacza: Full HD z jasnością do 500 nitów (zgodny z wymogami trybu HDR), Full HD z jasnością dochodzącą do 1000 nitów oraz HP SureView oraz 4K z jasnością do 500 nitów.

Komputer jest zgodny z docelowymi specyfikacjami i kluczowymi założeniami innowacyjnego intelowskiego programu „Projekt Athena” i wyposażono go w procesor Intel Core vPro 8. Generacji, Wi-Fi 6, które oferuje nawet trzykrotnie większą szybkość transmisji plików, niż Wi-Fi 5 oraz opcjonalny gigabitowy modem 4G LTE. Na uwagę zasługuje także ultralekka, cicha i podświetlana klawiatura z touchpadem, która zapewnia najwyższy komfort pracy.

Wśród jednych z ważniejszych elementów wyposażenia,można wyróżnić technologię HP Sure Sense, która chroni użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem przy użyciu SI czy filtr prywatności HP Sure View Gen3. Będzie to jednocześnie pierwszy laptop HP wyposażony w pakiet HP WorkWell, który przypomni o robieniu przerw i dostarczy wiele osobistych wskazówek zwiększających produktywność.

Notebook został wykonany częściowo z tworzyw sztucznych, które odzyskano podczas oczyszczania oceanów. HP podejmuje odpowiedzialne decyzje odnośnie plastikowych elementów w swoich urządzeniach, w tym komponentów obudowy głośnika.

HP Elite Dragonfly będzie dostępny w Polsce w pierwszej połowie grudnia w cenie od 8999 zł brutto.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Zopo C2 debiutuje na rynku

Opublikowane przez - 13 października 2016 0
Do portfolio chińskiego producenta trafił właśnie budżetowy smartfon Zopo C2. Zopo C2 został wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości HD…