HTC One X9 – kilka danych odnośnie kamery

MobilityNewsAutor:

HTC uchylił rąbka tajemnicy odnośnie swojego przyszłego flagowca. Informacje dotyczą jego kamery. Jak sie okazuje, nowy model będzie miał matrycę o rozdzielczości 13 MP, posiadającą IOS (optyczną stabilizację obrazu) oraz możliwość zapisu plików w formacie RAW.

Tak jak stabilizacja będzie z pewnością pomocna w tworzeniu ostrzejszych zdjęć i płynniejszych oraz stabilniejszych wideo, tak możliwość nagrywania w formacie RAW w końcu rozwiąże ręce użytkownikom Photoshopa czy Lightroom.

Niestety, co do pozostałych podzespołów nadal musimy karmić się jedynie spekulacjami. Jedne mówią o Snapdragonie 820, 4GB RAM oraz ekranie 5 cali o rozdzielczości 2K. Jeszcze inne zwiększają ekran do 5,5 cala i zmniejszają jego rozdzielczość do 1080p, oraz opierają urządzenie na ośmiordzeniowym procesorze taktowanym zegarem 2,2 GHz.

Kto ma więcej racji – okaże się niedługo.

Teraz pozostaje nam tylko cieszyć oko zdjęciami, które ponoć przedstawiają nowy X9.

htc-on-x9-leak-3

htc-on-x9-leak-4

htc-on-x9-leak-2

htc-on-x9-leak-1

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Trójpak na lato od Netii

Opublikowane przez - 26 czerwca 2019 0
Sześciopak na brzuchu to marzenie na lato niejednego mężczyzny. Netia zaoferowała trójpak, ale też może się spodobać. Przy okazji kolejny…

Świąteczny Play Internet

Opublikowane przez - 5 listopada 2015 0
Play zaprezentował kolejną świąteczną promocję. Tym razem dotyczy to oferty rok za darmo w Play Internet. W ramach chętny otrzymuje…