HTC zintegruje VR i 5G z telefonami

Roman PakotaAutor:
HTC planuje wykorzystać swoją wiedzę w zakresie sieci VR i 5G, aby ich smartfony wyróżniały się na tle konkurencji.

Darren Chen, prezes HTC Taiwan, zauważył, że ​​dwie trzecie rynku lokalnego stanowią telefony o wartości poniżej 320 dolarów. HTC wypuści więc więcej telefonów kierowanych na ten konkretny segment.

W przyszłym roku HTC chce zintegrować swoją wiedzę na temat VR z telefonami. Podczas gdy Samsung, Google, Xiaomi i wiele innych wydało własne oparte na telefonach zestawy VR, HTC nigdy tego nie zrobił. Firma chce również promować swój sklep z aplikacjami Viveport VR we współpracy z dostawcami, co sugeruje rozwiązanie oparte na telefonie (zamiast samodzielnego zestawu słuchawkowego ze sprzętem na smartfony, takim jak Vive Focus zasilany Snapdragon).

HTC planuje również wprowadzić telefony 5G w 2020 roku, które również będą się łączyć z VR (5G ma znacznie mniejsze opóźnienia niż 4G). Obecnie firma wprowadza na rynek inteligentny router Wi-Fi 5G, HTC 5G Hub.

HTC nadal ulepsza swój telefon z kryptowalutą, Exodus 1. Firma współpracuje z Bitcoin.com który ma 4,5 miliona posiadaczy portfeli, aby dodać natywną obsługę Bitcoin Cash (BCH). Exodus 1 otrzyma aktualizację oprogramowania, która wstępnie zainstaluje aplikację portfela Bitcoin.com ze wsparciem dla Zion Vault.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowy ASUS ZenFone 2

Opublikowane przez - 7 stycznia 2015 0
Podczas konferencji prasowej na CES 2015 ASUS zaprezentował nowego smartfona z rodziny ZenFone. ZenFone 2 (ZE551ML) został wyposażony w 5,5-calowy…