Huawei Mate 9 trafił już do 5 milionów odbiorców

MobilityNewsAutor:

Huawei niedawno chwaliło się wynikami serii P9, która do tej pory rozeszła się w 12 milionach egzemplarzy, dzisiaj chiński producent postanowił zdradzić nam wyniki sprzedaży Huawei Mate 9.

W ciągu pierwszych czterech miesięcy od daty debiutu Huawei Mate 9 sprzedał się w 5 milionach egzemplarzy, jest to wynik o 36% lepszy od tego jaki osiągnął Mate 8. Dla chińskiego producenta to bardzo dobry znak, wyraźnie widać, że coraz więcej osób przekonuje się do jego urządzeń.

Wróćmy jednak na chwilę do serii P9 bowiem jak się okazuje jest ona najlepiej sprzedającą się w historii firmy i pobiła wynika swojego poprzednika – P8 aż o 152%. Śmiało możemy zatem założyć, że P10 osiągnie zbliżony lub jeszcze lepszy rezultat, podobnego zdania są przedstawiciel Huawei, którzy zakładają, że uda im się sprzedać co najmniej 10 milionów urządzeń z logiem P10.

źródło: gsmarena

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Xiaomi Pocophone F2 w produkcji?

Opublikowane przez - 28 grudnia 2018 0
Xiaomi Pocophone F1 to bez wątpienia jeden z najciekawszych tegorocznych smartfonów. Urządzenie chińskiego producenta często przedstawiane jest jako “budżetowy flagowiec”,…

Szybki i bezprzewodowy

Opublikowane przez - 6 lutego 2015 0
Orange wprowadził do sprzedaży dwa nowe modemy do domowych sieci wi-fi: Orange FunBox 2.0 oraz Orange Modem Wi-Fi. Obydwa urządzenia wykorzystują…