Huawei Nova 4 zadebiutuje już w grudniu

Huawei zdecydowało, że nie będzie nas trzymać dłużej w niepewności i zdradziło, że Huawei Nova 4 zadebiutuje już 17 grudnia.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o, nieokreślonym wówczas, smartfonie chińskiego producenta, który ma zadebiutować w grudniu. Dzisiejsze rewelacje zdradzają nam nie tylko jego oficjalną nazwę, ale również datę premiery.

Huawei zdecydowało się ostatecznie na nazwę – Nova 4 (spekulowano również o Nova 3s), zmiana w nazewnictwie prawdopodobnie powiązana jest z zupełnie nowym designem urządzenia. Frontnowa kamerka, wraz z kilkoma innymi sensorami zostanie zatopiona bezpośrednio w ekranie. Ma być to odpowiedź Huawei na niezbyt popularne wycięcie notch.

Nova 4 został już zauważona “na żywo”, co prezentuje poniższe zdjęcie.

nova 4

Czego, oprócz nowego designu, możemy spodziewać się po smartfonie? Prawdopodobnie topowej specyfikacji z procesorem Kirin 980, 6GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej na czele. Co ciekawe, spekuluje się, że Huawei Nova 4, podobnie jak poprzednicy, otrzyma podwójny aparat zarówno na tylnym, jak i przednim panelu. Czyżby zapowiadała nam się nowa rewolucje w kwestii designu smartfonów. O tym przekonamy się najwcześniej 17 grudnia.

huawei nova 4

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Play premiuje doładowania w środę

Opublikowane przez - 1 kwietnia 2015 0
  Zgodnie z tradycją Play zaprezentowal kolejną edycją jednodniowej promocji (z okazji 1 kwietnia.). Tym razem oferta dotyczy użytkowników ofert głosowych…

HTC rezygnuje z MWC

Opublikowane przez - 3 lutego 2017 0
Kolejny producent zdecydował się opuścić zbliżające się targi MWC w Barcelonie. Najpierw Xiaomi a teraz HTC poinformowało, że w Barcelonie…