Huawei Nova 7i pojawi się w walentynki

Huawei ogłosił, że wprowadzi na rynek nowy smartfon o nazwie Nova 7i 14 lutego w Malezji. Jednak tak naprawdę nie jest to nowy smartfon, a właściwie nowa marka nova 6 SE, która została zaprezentowana w Chinach w zeszłym miesiącu.

Huawei Nova 7i będzie wyposażony w Kirin 810 SoC z 8 GB RAM i 128 GB pamięci. Będzie on uruchamiał EMUI 10 oparty na systemie Android 10, ale z powodu amerykańskiego zakazu nie będzie dostarczany z usługami Google.

Nova 7i będzie wyposażona w 6,4-calowy ekran FHD + LCD z aparatu selfie 16MP w lewym górnym rogu. Z tyłu będzie miał konfigurację quad obejmującą 48-megapikselową kamerę główną, 8-megapikselową ultrawide, 2-megapikselową i 2-megapikselową czujniki głębokości.

Nova 7i będzie wyposażona w boczny czytnik linii papilarnych oraz baterię 4200 mAh z obsługą szybkiego ładowania 40 W, która naładuje baterię z rozładowanej do 70% w 30 minut.

Malezyjski oddział Huawei nie ujawnił jeszcze ceny nowego telefonu. W Chinach nowa 6 SE jest sprzedawana za 320 dolarów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Ankieta przed Galą Mobility Trends

Opublikowane przez - 25 stycznia 2015 0
Przypominamy, że MIT MEDIA Group, wydawca wiodącego magazynu mobilnych technologii „Mobility” już po raz piąty organizuje Gale Mobility Trends. Podczas…

Vermintide 2 bez loot boxów

Opublikowane przez - 19 października 2017 0
Ostatnio coraz więcej mówi się o tzw. loot boxach. Wyjątkowo gorąca dyskusja rozgorzała przy okazji premiery gry: Śródziemie: Cień wojny,…