Huawei P30 Pro trafił do benchmarku Antutu

Wraz ze zbliżająca się premierą flagowego smartfona Huawei P30 Pro, do sieci trafiają kolejne rewelacje na jego temat. Najnowsze pochodzą od benchamarku Antutu.

W bazie danych Antutu pojawił się smartfon o nazwie kodowej Huawei VOG-L29, pod którą jak dobrze wiemy kryje się model P30 Pro. Informacje podane przez benchamrk pokrywają się z wcześniejszymi domysłami na temat smartfonu i tym samym potwierdzono, że Huawei P30 Pro otrzyma procesor Kirin 980 z grafiką Mali G76-MP10, 8GB RAM oraz 256 GB pamięci zewnętrznej. Rozdzielczość wyświetlacza wynosić będzie 2340 x 1080 pikseli.

Huawie P30 Pro uzyskał w benchamarku AnTuTu 286 152 punkty, co jest wynikiem nieznacznie wyższym od tego jaki uzyskał w dniu premiery Huawei Mate 20. Jeśli zatem chodzi o wydajność, to najnowszy flagowiec producenta nie zaskoczy nas znaczącą poprawą w porównaniu do poprzedników.

Huawei P30 Pro wraz z modelem P30 zostaną oficjalnie zaprezentowani podczas konferencji w Paryżu, która odbędzie się już 26 marca.

huawei p30 pro antutu

zdjęcie otwarcia: Render Huawei P30 Pro (aut. Roland Quandt)

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane