Huawei wyprzedza Apple!

Jak wynika z najnowszych danych opublikowanych przez firmę Counterpoint, Huawei zostało drugim na świecie największym producentem smartfonów, deklasując tym samym Apple.

Najnowsze dane pokazują, że w czerwcu i lipcu Huawei wyprzedziło Apple i tym samym “wskoczyło” na drugie miejsce wśród największych producentów smartfonów. Pierwsze miejsce niezmiennie należy do Samsunga.

Co ciekawe Counterpoint opublikowało również listę najlepiej sprzedających się na świece smartfonów w lipcu, próżno tam jednak szukać produktów należących do chińskiego producenta. Co więcej dwa najchętniej kupowane modele w lipcu to produkty Apple – iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Xiaomi otworzy w Polsce Mi Zone

Opublikowane przez - 31 maja 2017 0
2 czerwca w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia Xiaomi uruchomi swój pierwszy sklep ishowroom. Zaprezentowany zostanie ekosystem, który tworzą dziś takie…

Keecoo K1 – smartfon dla Pań?

Opublikowane przez - 18 lipca 2016 0
Keecoo to młodziutki producent, który stara się znaleźć swoją niszę, właśnie zaprezentowany smartfon dedykowany jest dla pań. Keecoo K1 dzięki…