Hulajnoga Manta MSB9011 STREET CARBON – test

Tym razem szalejemy na hulajnodze Manta MSB9011 STREET CARBON. Jak przekonuje producent, dzięki konstrukcji z włókna węglowego hulajnoga jest niezwykle lekka, ale wytrzymała, a jej maksymalne obciążenie wynosi 90 kg. Maksymalna prędkość jaką rozwija to 25 km/h, moc silnika wynosi 250 W. Manta MSB9011 STREET CARBON jest także wyposażona w licznik zasięgu i prędkościomierz. Maksymalna zdolność do pokonywania wzniesień to 20 stopni. Sprawdźmy, jak się na tym jeździ!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
TechnikaliaTV

TechnikaliaTV

Kanał TechnikaliaTV funkcjonuje w Internecie od połowy 2013 roku i zyskał już wielu stałych widzów. Nasi doświadczeni dziennikarze i rezenzenci branży IT, Telcom oraz pozostałej elektroniki użytkowej prezentują najnowsze rozwiązania technologiczne, najciekawsze premiery, porównania sprzętu. Wystawiają własną, opiniotwórczą recenzję, która z pewnością zainteresuje sympatyków nowych technologii oraz pomoże w podjęciu decyzji przez zakupem nowego sprzętu.

Powiązane

Głośnik do zadań ekstremalnych

Opublikowane przez - 27 kwietnia 2015 0
Manta wprowadza do sprzedaży nowy głośnik bezprzewodowy z wbudowanym subwooferem. Nowy głośnik Manta Pipe SPK204FM został stworzony z myślą o…