Hulajnogi Lime zostają ze swoimi użytkownikami na zimę

Roman PakotaAutor:
Lime potwierdził dostępność swoich elektrycznych hulajnór w okresie jesienno-zimowym, pomimo, że pozostali operatorzy sezonowo wycofują się z rynku. Lime zastrzega jednak, że w przypadku trudnych warunków pogodowych, dostęp do hulajnóg może być okresowo blokowany.

Liczba aktywnych hulajnóg zostanie dostosowana do aktualnych warunków atmosferycznych. W przypadku niebezpiecznej pogody oraz stanu nawierzchni stwarzającego zagrożenie, operator zablokuje hulajnogi poprzez aplikację, a następnie przetransportuje je do magazynu.

Dbając o bezpieczeństwo, warto zwrócić uwagę na panujące warunki atmosferyczne, w szczególności opady deszczu i śniegu. Ważne jest sprawdzenie sprawności urządzenia i działania hamulców przed przejazdem oraz dostosowanie prędkości poruszania się do warunków pogodowych i stanu infrastruktury. Zaleca się zakładanie kasku ochronnego podczas wszystkich przejazdów, a w warunkach ograniczonej widoczności bądź wieczornej pory, odzieży z elementami odblaskowymi.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Obniżki cen w sklepie Play

Opublikowane przez - 10 marca 2015 0
  Play obniżył w swoim sklepie internetowym ceny wybranych smartfonów    Wśród nich znalazły się: Samsung G530F Galaxy Grand Prime…