IBM nominuje Marcina Gajdzińskiego na stanowisko Dyrektora Generalnego IBM Polska i Kraje Bałtyckie

Roman PakotaAutor:
Firma IBM poinformowała o powołaniu Marcina Gajdzińskiego na stanowisko Dyrektora Generalnego IBM Polska i Kraje Bałtyckie. W tej funkcji zastąpi Jarosława Szymczuka, który objął stanowisko General Managera działu IBM Consulting w Europie Środkowo-Wschodniej.

Marcin Gajdziński będzie odpowiedzialny za całokształt działalności IBM w Polsce oraz krajach bałtyckich, wzrost biznesowy i budowanie satysfakcji klientów. Do tej pory pełnił funkcje kierownicze w dziale rozwiązań technologicznych.

Marcin jest wyróżniającym się liderem z doskonałą znajomością zagadnień rynkowych i technologicznych oraz prawdziwym partnerem w biznesie dla klientów w ich projektach transformacyjnych. Chciałbym podziękować Jarosławowi Szymczukowi za wkład wniesiony w rozwój biznesu oraz wzmocnienie pozycji rynkowej IBM w Polsce i krajach bałtyckich, życząc mu dalszych sukcesów w nowej roli. – powiedział Wolfgang Wendt, General Manager IBM w Europie Środkowo-Wschodniej.

Marcin Gajdziński, posiada doświadczenie zdobyte w trakcie ponad dwudziestu lat pracy w Polsce, poparte dogłębną wiedzą branżową i znajomością rynku technologii.

Znajdujemy się w decydującym momencie kształtowania przyszłości naszej branży. Wykorzystując najnowsze rozwiązania IBM w zakresie AI i chmury hybrydowej, ekspercką wiedzę konsultingową i współpracując z ekosystemem partnerskim, możemy jeszcze skuteczniej przyspieszać dynamiczny rozwój biznesów naszych klientów – mówi Marcin Gajdziński.

Zmiany wchodzą w życie z dniem ogłoszenia.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane