IFA 2017: Segway prezentuje dwa nowe pojazdy

Popularny producent pojazdów elektrycznych zaprezentował na targach IFA dwa nowe produkty należące do linii mini – Segway miniLITE i miniPLUS.

Segway miniLITE pozwoli nam rozpędzić się do 16 km/h. Jego maksymalny zasięg na jednym ładowaniu wynosi około 18 km. Pojazd został wyposażony w specjalny uchwyt kolanowy, który nie tylko pozwala na precyzyjne sterowanie, ale może posłużyć również jako “rączka” do łatwego przenoszenia Segway’a. Dodatkowo model miniLite jest wyposażony w światła LED.

Segway miniPLUS to flagowy pojazd serii mini. Samobalansujący się miniPLUS może osiągnąć maksymalną prędkość 20 km/h i pokonać nawet 35 km na jednym ładowaniu. MiniPLUS posiada również tryb śledzenia “Follow Me”, który umożliwia zdalne włączenie pojazdu. Oczywiście w tym modelu również nie zabrakło oświetlenia LED.

Producent nie zdradził jeszcze cen pojazdów, tę poznamy bliżej dnia premiery, która ma nastąpić w czwartym kwartale 2017 roku. Jeśli jesteście zainteresowani to warto odwiedzić oficjalną stronę producenta: www.segway.com.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Raport o zagrożeniach w sieci

Opublikowane przez - 24 lutego 2015 0
Kilkanaście tysięcy przypadków naruszeń bezpieczeństwa w sieci w ciągu roku, niezliczone ilości zidentyfikowanego i przeanalizowanego złośliwego oprogramowania, ponad 100 tysięcy…

Smartwatch Huawei wyceniony

Opublikowane przez - 4 listopada 2015 0
Od dzisiaj u wybranych dystrybutorów mona już nabyć najnowszy smartwatch Huawei. Przypomnijmy, że chiński producent plasuje go w kręgu urządzeń…