Inteligentny oczyszczacz powietrza od SmartDGM

MobilityNewsAutor:
Szybkimi krokami zbliża się jesień, a z nią z jeden z najbardziej palących tematów – smog. Wiele osób uważa, że ten problem nadal ich nie dotyczy, jednak chcąc mieć pewność, że zawsze oddychamy czystym powietrzem, powinniśmy wyposażyć nasz dom w odpowiedni oczyszczacz.

SmartDGM oferuje model AP-W20M01, czyli inteligentny oczyszczacz, który wydajnie filtruje powietrze z cząsteczek PM2.5 dzięki filtrowi 3M H11HEPA oraz filtrowi węglowemu o strukturze plastra miodu (CADR 214,7m3/h). Dodatkowo urządzenie wyposażono w funkcję jonizacji powietrza, która usuwa jony dodatnie wytwarzane chociażby przez urządzenia elektroniczne znajdujące się w naszym domu.

Oczyszczacz ma niewielkie rozmiary oraz dyskretny design, dzięki czemu znajdzie miejsce nawet w mniejszych pomieszczeniach. Dotykowy panel sterujący znajduje się w górnej części oczyszczacza i wyposażony jest w duży wskaźnik jakości powietrza. Urządzenie można sterować mobilnie pilotem lub aplikacją na system Android/IOS . Dzięki niej użytkownik może dowolnie zarządzać 24 godzinnym timerem, ustawić pracę urządzenia w poszczególnych dniach tygodnia, czy po prostu zdalnie je wyłączyć lub włączyć. Istnieje też możliwość głosowego sterowania urządzeniem, gdyż współpracuje ono z np. Amazon Alexa, czy Google Assistant.

Co ważne, oczyszczacz posiada blokadę rodzicielską oraz wylot powietrza zabezpieczony kratą i jest w pełni bezpieczny dla rodzin z małymi dziećmi. Produkt będzie dostępny w cenie 599 złotych.

There are 1 comments

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Age of Empires IV nadchodzi!

Opublikowane przez - 22 sierpnia 2017 0
Choć Gamescom dopiero startuje to już otrzymaliśmy prawdziwą bombę – Microsoft zapowiedział kolejną, pełnoprawną odsłonę Age Of Empires!

UPC upomniane przez UOKiK

Opublikowane przez - 19 sierpnia 2020 0
UOKiK zobowiązał UPC do zmiany praktyk sprzedażowych stosowanych w związku z zawieraniem umów na odległość (podczas rozmowy telefonicznej lub przez…