Internet w wygodnie i mobilnie dzięki PLAY HOMEBOX

Od 7 czerwca Krzysztof Piątek, będzie reklamował najnowszą ofertę abonamentową PLAY HOMEBOX z dużymi pakietami danych. Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszyć będzie ciekawa promocja – drugi smartfon 500 zł taniej.

PLAY powiększa liczbę GB we wszystkich swoich planach taryfowych dla klientów indywidualnych. Na szczególną uwagę zasługuje PLAY HOMEBOX. Jest to Internet w telefonie (35GB pełnej prędkości) i dodatkowa karta SIM z Internetem (150GB pełnej prędkości) do wykorzystania na dowolnym urządzeniu mobilnym, w ramach jednego abonamentu.

Nie ma znaczenia, czy klient decyduje się korzystać z oferty w formule SOLO, DUET czy RODZINA. Każdy może skorzystać z większego pakietu danych.

Zmienia się sposób korzystania z urządzeń mobilnych, stale rośnie zapotrzebowanie na szybki Internet wysokiej jakości i użytkownicy wykorzystują coraz więcej danych. PLAY wprost odpowiada na te ewoluujące preferencje konsumentów pod kątem sieciowym oraz ofertowym (…). A teraz, chcąc zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenie naszej sieci wprowadzamy większe pakiety danych. Stąd też zupełnie nowa oferta PLAY HOMEBOX – superszybki Internet w telefonie dla każdego i dodatkowa karta SIM z Internetem do domu, do tabletu lub innych urządzeń wedle indywidualnych potrzeb – powiedział Jean Marc Harion prezes PLAY.

PLAY zapewnia coraz wyższe prędkości Internetu, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych w swojej sieci 5G READY. Zwiększa również dostępne pakiety danych w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na usługi transmisji danych i wprowadza nową ofertę PLAY HOMEBOX.

Wybierając ofertę DUET lub RODZINA, klient dobiera smartfon (np. Samsung Galaxy A50 za 1 zł), a smartfon dla drugiej osoby (np. Samsung Galaxy S10) otrzymuje o 500 zł taniej. Można skorzystać z jednego z rekomendowanych zestawów lub stworzyć własny, np. z elektryczną hulajnogą.

W ofertach PLAY M i L oraz PLAY HOMEBOX klient otrzymuje w cenie abonamentu dostęp do pakietu kanałów telewizyjnych PLAY NOW, m.in. Eleven Sport 4, Comedy Central czy Nicktoons. Oglądanie w aplikacji PLAY NOW nie pomniejsza pakietu danych. Dla fanów muzyki, jak zawsze jest Tidal – bez dodatkowych opłat nawet przez 6 miesięcy.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Apple pomoże FBI?

Opublikowane przez - 17 stycznia 2020 0
Prezydent USA chce, aby koncern z Cupertino pomógł FBI. Chodzi o odzyskanie danych z urządzeń jednego, ale jakże niestandardowego użytkownika…