iOS 12.3 i tvOS 12.3 z nową aplikacją telewizyjną, watchOS 5.2.1 i macOS 10.14.5

Roman PakotaAutor:
Apple wprowadziło aktualizacje do wszystkich swoich systemów operacyjnych. iOS 12.3 i tvOS 12.3 będą teraz dostępne w obsługiwanych urządzeniach, dostosowując je do nowej aplikacji telewizyjnej, która została ogłoszona podczas marcowego eventu firmy.

Aplikacja jest dostępna w ponad 100 krajach. Wystarczy mieć urządzenie z zainstalowanym systemem iOS 12.3 lub tvOS 12.3. Można również znaleźć aplikację na wybranych telewizorach Samsung Smart.

Aplikacja pozwala subskrybować kanały Apple TV, płacąc tylko za te, które chcesz. Pozwala też oglądać bezpośrednio w aplikacji na żądanie. W USA opcje te obejmują HBO, Starz, Showtime, Smithsonian Channel, Epix oraz Tastemade. Otrzymasz również spersonalizowane rekomendacje programów i filmów z ponad 150 aplikacji wideo i usług strumieniowych oraz ponad 100 000 filmów i programów telewizyjnych iTunes.

Dodatkowo iOS 12.3 naprawia błędy i poprawia funkcjonalność Apple News +, Apple Music, Apple TV Remote, AirPlay 2 oraz CarPlay. Wybrane telewizory Samsung Smart już otrzymały wsparcie AirPlay 2.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

PLAY testuje WiFi calling

Opublikowane przez - 24 listopada 2015 0
PLAY ma zamiar wprowadzić usługę natywnego Wi-Fi Calling. Usługa bez konieczności instalacji dodatkowej aplikacji będzie oferowała: połączenia głosowe SMS-y po WiFi prezentację…

Słuchawki Sony h.ear on

Opublikowane przez - 18 grudnia 2015 0
Połączenie minimalizmu i wygody z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości to główna idea, która przyświecała projektantom Sony podczas tworzenia słuchawek „h.ear on”…