IPLA z nowymi aplikacjami i funkcjami na dużym ekranie

Wśród serwisu znalazły się aplikacja IPLA dla urządzeń Apple TV – jako pierwszy polski serwis VOD, funkcja Chromecast oraz dostępność pakietu IPLA POLONIA, kierowanego do użytkowników spoza Polski, na telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen.

Serwis wprowadził aplikację dla Samsung Smart TV, dzięki czemu użytkownicy otrzymali możliwość oglądania meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy UEFA w jakości 4K na dużym ekranie. IPLA udostępniła również możliwość skorzystania z systemu płatności BLIK na urządzeniach Smart TV, dzięki czemu klienci mogą w prosty sposób płacić za treści.

IPLA w Apple TV

Ponadto użytkownicy Apple TV mogą zainstalować na swoim urządzeniu aplikację IPLA. Jest to pierwszy polski serwis VOD na tej platformie. W aplikacji dostępna jest pełna oferta IPLI – kanały TV, sport na żywo, filmy i seriale, wydarzenia dostępne w PPV, pakiety.

Widzowie zyskali dostęp do:

blisko 120 stacji telewizyjnych, w tym kanałów sportowych i newsowych,

największych wydarzeń sportowych, m.in. wszystkich meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, spośród których wybrane będą dostępne w jakości 4K,

dziesiątek tysięcy materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, m.in. rozrywkowych, informacyjnych i publicystycznych, dokumentalnych, edukacyjnych i bajek,

bogatej biblioteki filmów i seriali: oscarowych „Narodzin gwiazdy”, „Nowego Papieża” wraz z kontynuacją „Młody Papież”, „Nos4A2” – serialu na podstawie bestsellerowej powieści Joego Hilla czy ekranizacji powieści Stephena Kinga o tym samym tytule – „Outsider”.

Aplikacja dostępna jest globalnie w sklepie App Store na urządzeniach Apple TV.

IPLA z funkcją Chromecast

Dzięki wprowadzonej funkcji Chromecast użytkownicy IPLI mogą cieszyć się dostępem do najlepszych treści w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. Chromecast umożliwia przesyłanie obrazu z telefonu, komputera lub tabletu na duży ekran, np. telewizor. Rozwiązanie to jest już dostępne w przeglądarce Chrome i w aplikacjach mobilnych Android oraz jest sukcesywnie wprowadzane do aplikacji mobilnych iOS.

IPLA na Samsung Smart TV z systemem Tizen

Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV z systemem Tizen mieszkający poza granicami Polski mogą już korzystać w ramach serwisu IPLA z dedykowanego im pakietu IPLA POLONIA. Pakiet ten proponuje wybrane odcinki seriali z ramówki TV Polsat wcześniej niż w telewizji oraz bez reklam. Wśród tytułów dostępne są m.in. „Przyjaciółki”, „W rytmie serca”, „Gliniarze” oraz wiele innych.

Dodatkowo pakiet zapewnia 7 kanałów telewizyjnych: Polsat News HD, Superstacja, Polsat 1, Disco Polo Music, Filmbox Arthouse, Fightbox oraz Docubox, a także transmisje sportowe na żywo: PlusLiga, Liga Siatkówki Kobiet, Energa Basket Liga.

Dodatkowo zaktualizowana została wersja aplikacji przeznaczona na telewizory Samsung z systemem Tizen – odświeżeniu uległ wygląd oraz została dodana możliwość dokonania opłaty za zakupiony materiał za pomocą BLIKA.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Wyniki kwartalne Play

Opublikowane przez - 15 stycznia 2020 0
Operator podał wybrane dane finansowe za III kwartał minionego roku. Ujawnił także na jakim etapie jest rozbudowa własnej sieci. Jeśli…