Nowy interfejs użytkownika dla smartwatcha Samsung Galaxy Watch LTE 46 mm

Roman PakotaAutor:
Portfolio smartwatchy Samsunga w zeszłym miesiącu zostało zaktualizowane dzięki najnowszemu interfejsowi One UI. Oferuje on wiele nowych funkcji i nadaje systemowi operacyjnemu zupełnie nowy wygląd.

Pominięto jednak jeden smartwatch: model LTE Galaxy Watch 46 mm. Naprawiono to niedociągnięcie i ostatecznie smartwatch również otrzymuje aktualizację OTA.

Smartwatch otrzymał dwie różne wersje oprogramowania dla Europy i USA. R805FXXU1ESE6 jest przeznaczony dla klientów europejskich, a R805USQU1BSE3 jest przeznaczony na rynek amerykańskiego. Funkcje są takie same na obu platformach.

Zmiany w oprogramowaniu są nie tylko wizualno-kosmetyczne. Teraz można skorzystać z takich funkcji jak: cel codziennej aktywności,trybu pływania na zewnątrz oraz trybu snu.

Co więcej, nowe oprogramowanie układowe powinno znacznie poprawić żywotność baterii, ogólne śledzenie treningu, synchronizację urządzeń, jak i nagrywanie w trybie uśpienia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

UOKiK podtrzymał karę dla T-Mobile

Opublikowane przez - 4 lipca 2019 0
Odwołanie T-Mobile Polska zostało całkowicie oddalone przez Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Dotyczy to decyzji Urzędu Ochrony konkurencji i Konsumentów…