Nowy interfejs użytkownika dla smartwatcha Samsung Galaxy Watch LTE 46 mm

Roman PakotaAutor:
Portfolio smartwatchy Samsunga w zeszłym miesiącu zostało zaktualizowane dzięki najnowszemu interfejsowi One UI. Oferuje on wiele nowych funkcji i nadaje systemowi operacyjnemu zupełnie nowy wygląd.

Pominięto jednak jeden smartwatch: model LTE Galaxy Watch 46 mm. Naprawiono to niedociągnięcie i ostatecznie smartwatch również otrzymuje aktualizację OTA.

Smartwatch otrzymał dwie różne wersje oprogramowania dla Europy i USA. R805FXXU1ESE6 jest przeznaczony dla klientów europejskich, a R805USQU1BSE3 jest przeznaczony na rynek amerykańskiego. Funkcje są takie same na obu platformach.

Zmiany w oprogramowaniu są nie tylko wizualno-kosmetyczne. Teraz można skorzystać z takich funkcji jak: cel codziennej aktywności,trybu pływania na zewnątrz oraz trybu snu.

Co więcej, nowe oprogramowanie układowe powinno znacznie poprawić żywotność baterii, ogólne śledzenie treningu, synchronizację urządzeń, jak i nagrywanie w trybie uśpienia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Storytel wchodzi do Polski

Opublikowane przez - 17 lutego 2016 0
Do Polski wchodzi Storytel. Szwedzki serwis oferuje dostęp do tysięcy audiobooków online. Storytel to największy w Skandynawii serwis audiobooków, oferujący…

Chuwi LapBook 14.1 oficjalnie

Opublikowane przez - 22 grudnia 2016 0
Chuwi oficjalnie zaprezentowało dzisiaj swój najnowszy sprzęt Chuwi LapBook 14.1 – laptop w atrakcyjnej cenie i z solidnymi podzespołami. Najnowszy…

Limitowana edycja OnePlus 7 Pro

Opublikowane przez - 25 czerwca 2019 0
Limitowana edycja OnePlus 7 Pro w migdałowym kolorze dotarła nareszcie do Europy, po uruchomieniu sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Chinach i…