Jeden z modeli Huawei Mate 20 otrzyma rysik!

Już jutro oficjalnie zaprezentowane zostaną smartfony z serii Mate 20. Chiński producent dopina wszystko na ostatni guzik, jednak nie udało mu się uniknąć kolejnego “wycieku” informacji. Do sieci trafiły zdjęcia, które zdradzają, że jeden z modeli Mate 20 otrzyma rysik.

Niekwestionowanym mistrzem w wykorzystaniu rysika jest Samsung w swojej flagowej serii Galaxy Note. Wydaje się, że Huawei ma zamiar rzucić wyzwanie koreańskiemu producentowi i wyposaży jeden z modeli Huawei Mate 20 w rysik.

huawei mate 20x

Na powyższym zdjęciu widzimy trzy smartfony. Śmiało możemy założyć, że stojące obok siebie urządzenia z lewej strony to Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro. Samotny smartfon po prawej stronie to prawdopodobnie Mate 20X – gamingowy sprzęt, który według dotychczasowych plotek otrzyma ekran o przekątnej wynoszącej aż 7,21-cala i rozdzielczości 2240 x 1080 pikseli. Jak sugeruje zdjęcie, to właśnie Mate 20X ma otrzymać dedykowany mu rysik.

Choć zdjęcie jest dość niewyraźnie, to bez trudu dostrzeżemy, że rysik nie będzie mieścił się w smartfonie (jak choćby w Galaxy Note9). Możliwe zatem, że rysik w Mate 20X będzie tylko opcjonalnym dodatkiem i posłuży jako niekonwencjonalny kontroler.

Czy możliwości rysika Mate 20X dorównają tym z Galaxy Note9? Szczerze wątpię, ale i tak jestem ciekaw co w tej kwestii do zaoferowania ma chiński producent.

*na zdjęciu tytułowym – Huawei Mate 20 Lite

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Wyniki kwartalne ABC Daty

Opublikowane przez - 1 czerwca 2019 0
Co prawda przejęcie ABC Daty przez ALSO Holding przedłuża się, ale wszystko ostatecznie zmierza do szczęśliwego finału. Sama ABC Data…