Jedna z najlepszych cichych myszek

To myszka przeznaczona dla graczy ceniących spokój i ciszę. Cechą szczególną Xenona 220 G2 są praktycznie niesłyszalne kliknięcia, dzięki czemu świetnie sprawdzi się on w godzinach nocnych, gdy inni domownicy śpią. Charakteryzuje się również świetnym sensorem i przykuwającym oko designem, co czyni tę mysz jedną z ciekawszych propozycji na rynku cichych peryferii.

Zachwycający design

Xenon 220 G2 to dobry wybór również dla osób preferujących akcesoria nie tylko dobrze działające, ale i atrakcyjne wizualnie. Przez wcięcia na bokach wydostaje się światło podświetlenia RGB z efektem PRISMO, które uwypukla gamingowy charakter myszy.

Zaawansowany sensor 12 800 DPI

Z Xenona 220 G2 będą zadowoleni także wymagający gracze. Wysoka jakość sensora optycznego o rozdzielczości maksymalnej do 12800 DPI oraz polling rate na poziomie 1000 Hz pozwala błyskawiczne reagować podczas wirtualnych rozgrywek – szczególnie w trakcie zabawy online’owej z innymi, równie utalentowanymi graczami.

Komfortowa konstrukcja

Xenon 220 G2 to mysz wyprofilowana z myślą o osobach praworęcznych. Wygodna konstrukcja urządzenia pozwala ułożyć na nim dłoń oraz palce w naturalny sposób. Dzięki temu zyskasz nie tylko komfortową pozycję oraz pewny chwyt, ale także lepsze osiągi w grach.

Aż 7 programowalnych przycisków

Xenon 220 G2 posiada aż 7 programowalnych przycisków. Możesz skonfigurować je dowolnie, przy pomocy specjalnego oprogramowania przypisując im wybrane funkcje lub akcje. To Twoja mysz, Twoje przyciski i Twój pomysł jak akcesorium ma pomóc w czasie wirtualnej zabawy.

Zmieniaj DPI w locie

Dostosuj prędkość ruchów celownika w trakcie rozgrywki lub podczas uruchamiania konkretnej gry. Wszystko dzięki wciśnięciu jednego przycisku, który odpowiada za natychmiastową zmianę profilu DPI. Zdefiniuj samodzielnie 6 prywatnych ustawień w oprogramowaniu, aby przełączać się między nimi według własnych preferencji.

Teflonowe ślizgacze

Aby zmaksymalizować precyzję działania myszy, Xenon 220 G2 został wyposażony w wysokiej jakości ślizgacze teflonowe. Pozwalają one uzyskać idealny i przewidywalny ślizg na podkładce, zwiększając przy tym Twoją kontrolę nad każdym ruchem w grze.

Zaawansowane oprogramowanie

To dzięki specjalnemu oprogramowaniu będziesz mógł dostosować myszkę do własnych preferencji. Wybierz efektowne podświetlenie i zdefiniowaniu działanie 7 programowalnych przycisków. Wybrane ustawienia zostaną zapisane we wbudowanej pamięci Xenon 220 G2, dzięki czemu skorzystasz z nich również na innym komputerze.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

AB master dystrybutorem OKI Europe

Opublikowane przez - 2 października 2019 0
Dystrybutor IT oraz elektroniki użytkowej w Polsce i regionie CEE,została oficjalnym master-dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych OKI Europe na region EEA (Unia…