Jesienne promocyjne „trójki” w nc+

„Wypróbuj nc+ bez opłat” to nowa jesienna promocja platformy nc+. Obejmuje ona nie tylko telewizję, ale także dostęp do internetu i telefonu.

Skończone lato i jesień, która jak co roku „przyszła za szybko” skłoniły platformę nc+ do przygotowania specjalnej jesiennej promocji. Dotyczy ona połączonych usług: telewizji, telefonu i internetu.

Zapomnij o abonamencie

Chętni i zdecydowani w ramach promocji nie zapłacą przez 3 miesiące abonamentu, a ci mniej zdecydowanie po miesiącu testowania mogą zrezygnować bez ponoszenia dodatkowych opłat (do końca miesiąca, w którym została zawarta umowa). To jednak nie wszystko – klienci zawierający umowy na wybrane pakiety telewizyjne otrzymają dostęp do opcji dodatkowej z trzema kanałami HBO oraz HBO GO. Inną możliwością do wyboru jest dostęp do trzech kanałów Eleven Sports.  Bez względu na wybraną opcję każdy użytkownik będzie miał bezpłatną możliwość korzystania z niej przez pół roku.

Abonamenty nie będą naliczane do trzech miesięcy, dopiero po tym okresie opłata będzie zależna od wybranej oferty. Nieco inaczej wygląda sytuacja z dodatkowymi pakietami telewizyjnymi (oprócz pakietu Start+). Przez pierwsze pół roku oba są bezpłatne, po tym okresie można z nich zrezygnować, później za HBO i HBO GO trzeba będzie zapłacić 25 zł za miesiąc, z kolei za 3 kanały Eleven Sport 15,90 zł miesięcznie.

Promocją „Wypróbuj nc+ bez opłat” objęte są pakiety telewizyjne  Start+, Comfort+ i Extra+ oraz usługi nc+ Internet i nc+ Telefon. W przypadku rezygnacji z usług nc+ do końca miesiąca, w którym kontrakt został zawarty, klienci nie tylko nie poniosą kosztów związanych z rozwiązaniem umowy, ale także otrzymają zwrot opłat aktywacyjnych i opłat początkowych za sprzęt jeśli zostały one naliczone.

Telefoniczna oferta rodzinna w nc+

Platforma  wprowadziła również nową ofertę na usługę nc+ Telefon dla użytkowników korzystających z telewizji nc+. Obejmuje ona  połączenia na numery komórkowe i stacjonarne oraz  SMSy bez limitu. Oferta rodzinna to abonament za usługę nc+ Telefon w wysokości  to koszt 17,99 zł miesięcznie.

Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci niekorzystający dotychczas z usługi nc+ Telefon, zawierając więcej niż jedną umowę na tę usługę, a także abonenci korzystający już z usługi nc+ Telefon. W ich przypadku ofertą promocyjną zostanie objęta każda nowo zawierana umowa obejmująca tę usługę.

Oferta rodzinna jest również objęta promocją „do 3 miesięcy bez abonamentu”. Do usługi nc+ Telefon można dokupić paczkę danych 5 GB za 6 zł miesięcznie.

Wszystkie promocje obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące i uwzględniają rabat za zgody marketingowe.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

PLAY testuje WiFi calling

Opublikowane przez - 24 listopada 2015 0
PLAY ma zamiar wprowadzić usługę natywnego Wi-Fi Calling. Usługa bez konieczności instalacji dodatkowej aplikacji będzie oferowała: połączenia głosowe SMS-y po WiFi prezentację…