Już za trzy dni poznamy smartfon ze składanym ekranem od Huawei

Huawei właśnie zdradziło, że za niespełna trzy dni poznamy ich odpowiedź na składany smartfon Samsunga – Galaxy Fold.

Koreański producent już jest zwycięzcą, uprzedził konkurencję i jako pierwszy zaprezentował smartfon nowej generacji wyposażony w elastyczny, składany ekran. Włodarze Huawei nie zamierzają jednak składać broni i zapowiedzieli, że już za trzy dni zaprezentują nam swój model składanego smartfonu.

Na oficjalnym koncie na Twiterze Huawei pojawiło się odliczanie, które zakończy się 24 lutego o godzinie 14:00. Wtedy też rozpocznie się konferencji Huawei pod tytułem “Connecting The Future” z okazji rozpoczynających się w Barcelonie targów MWC 2019. To właśnie na niej zaprezentowany zostanie bezpośredni konkurent dla Galaxy Fold.

Na temat samego smartfonu wiemy niewiele, śmiało możemy jednak założyć, że napędzany on będzie przez procesor Kirin 980. Według najnowszych informacji towarzyszyć mu będzie modem 5G – Balong 5000.

W nadchodzącym tygodniu czeka nas sporo atrakcji. Huawei z przytupem rozpocznie targi MWC 2019, ale możemy być pewni, że pozostali producenci sprzętu mobilnego nie będą się temu biernie przyglądać.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Powrót T-Mobile Electronic Beats

Opublikowane przez - 26 kwietnia 2016 0
T-Mobile rozszerza formułę projektu Electronic Beats o aktywności w nowych obszarach. W jego ramach stworzono unikalną platformę dla miłośników dobrych dźwięków i nowoczesnego stylu…