Kanały Eleven i Eleven Sports w GigaOfercie

148 0

Netia

Kanały sportowe Eleven i Eleven Sports, należące do sieci ELEVEN SPORTS NETWORK, trafiają do GigaOferty Netii. Do końca września nowe kanały będą dostępne za darmo dla wszystkich abonentów GigaOferty. Dwa nowe kanały sportowe, Eleven i Eleven Sports, wejdą do pakietu Sport i Emocje. Dzięki temu powiększy się on do 16 kanałów, w tym 11 w HD. 

Eleven to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, prestiżowy angielski FA Cup, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL. Stacja pokaże także magazyny największych klubów piłkarskich oraz przygotowywane lokalnie programy studyjne ze skrótami meczów, wiadomościami, reportażami i analizami ekspertów.

 

Drugi kanał grupy, Eleven Sports, zostanie uruchomiony 22 sierpnia. W swojej ofercie będzie miał transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, EHF Liga Mistrzów piłkarzy i piłkarek ręcznych, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Formuła E oraz mecze piłki nożnej, które nie zmieszczą się w ramówce Eleven. Oba kanały będą nadawać 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

 

Kanały Eleven i Eleven Sports wystartują w Netii wraz z początkiem nowego sezonu włoskiej Serie A TIM. Pierwszym meczem na antenie Eleven Sports będzie spotkanie Hellas Verona – AS Roma. W barwach drużyny z Rzymu prawdopodobnie zadebiutuje w meczu oficjalnym bramkarz reprezentacji Polski, Wojciech Szczęsny.

 

W okresie od 22 sierpnia do 30 września klienci Netii będą mogli sprawdzić nowe kanały ELEVEN SPORTS NETWORK  za darmo. Będą one dostępne dla wszystkich abonentów GigaOferty.

Wszyscy klienci GigaOferty, posiadający w tej chwili pakiet Sport i Emocje lub planujący jego zakup w przyszłości, będą mieli dostęp do nowych kanałów sportowych. Cena pakietu to 15 zł, a w jego skład wchodzą: Eleven, Eleven Sports, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, Orange Sport, Sport Klub, FightKlub HD, Polsat Play, DTX HD, TVN Turbo HD, Polsat Viasat Explorer, Extreme Sports ,Family Sport HD.

źródło: Netia

Related Post

Rośnie sprzedaż Chromebook'ów

Posted by - 25 stycznia 2016 0
Pomimo największego od 2008 roku spadku na rynku PC, sprzedaż Chromebook’ów notuje dokładnie odwrotne tendencje. W pierwszych trzech kwartałach 2015…

„Opaska życia” od PZU

Posted by - 9 października 2019 0
Grupa PZU we współpracy z Ministerstwem Zdrowia uruchamia pionierski projekt „Opaska życia”. Wraz z systemem ratunkowym PZU GO, automatycznie wzywającym…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *