Kapitan Ameryka by Nokia

Roman PakotaAutor:
Nokia organizuje wydarzenie MWC 23 lutego w Barcelonie. Firma nie ujawniła jeszcze, jakie smartfony ogłosi na tym wydarzeniu, ale pojawił się nowy smartfon Nokii o nazwie kodowej „Captain America”, który być może zostanie oficjalnie przedstawiony na imprezie.

Na swoim Tweeterze Evan Blass udostępnił kilka zdjęć Nokii Captain America, którymi może być Nokia 5.2. Zdjęcia pokazują, że telefon będzie miał wycięcie kropli wody. Z tyłu smartfon ma lampę błyskową LED otoczoną czterema aparatami wewnątrz okrągłej płyty, z czytnikiem linii papilarnych umieszczonym poniżej. Widzimy również, że klawisz regulacji głośności i przycisk zasilania są umieszczone po prawej stronie, a port USB znajduje się na dole.

Źródło podaje też, że Nokia Captain America będzie miała 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci. Cena za nowego Kapitana Amerykę będzie prawdopodobnie wynosić 180 dolarów i zostanie wypuszczona na rynek około 4 marca.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Chuwi LapBook 14.1 oficjalnie

Opublikowane przez - 22 grudnia 2016 0
Chuwi oficjalnie zaprezentowało dzisiaj swój najnowszy sprzęt Chuwi LapBook 14.1 – laptop w atrakcyjnej cenie i z solidnymi podzespołami. Najnowszy…