Kapitan Ameryka by Nokia

Roman PakotaAutor:
Nokia organizuje wydarzenie MWC 23 lutego w Barcelonie. Firma nie ujawniła jeszcze, jakie smartfony ogłosi na tym wydarzeniu, ale pojawił się nowy smartfon Nokii o nazwie kodowej „Captain America”, który być może zostanie oficjalnie przedstawiony na imprezie.

Na swoim Tweeterze Evan Blass udostępnił kilka zdjęć Nokii Captain America, którymi może być Nokia 5.2. Zdjęcia pokazują, że telefon będzie miał wycięcie kropli wody. Z tyłu smartfon ma lampę błyskową LED otoczoną czterema aparatami wewnątrz okrągłej płyty, z czytnikiem linii papilarnych umieszczonym poniżej. Widzimy również, że klawisz regulacji głośności i przycisk zasilania są umieszczone po prawej stronie, a port USB znajduje się na dole.

Źródło podaje też, że Nokia Captain America będzie miała 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci. Cena za nowego Kapitana Amerykę będzie prawdopodobnie wynosić 180 dolarów i zostanie wypuszczona na rynek około 4 marca.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Play zaczyna wszystko odNOWA

Opublikowane przez - 13 kwietnia 2017 0
  Play postanowił powalczyć o korzystających z kart pre-paid. Efektem jest oferta odNOWA (taka jest właściwa pisownia tej taryfy), która…