Karta The Headsman – symulatora kata – dostępna w sklepie Steam

Play2Chill, producent gier wideo na PC, konsole i urządzenia mobilne, opublikował pierwszą zapowiedź wideo swojej najnowszej produkcji – The Headsman. W sklepie Steam działa już dedykowana projektowi strona.

Gra osadzona została w średniowieczu. Główny bohater, weteran wojenny, wcieli się w rolę kata. W zamian za realizację najcięższych wyroków sam odzyska wolność i będzie mógł bezpiecznie opuścić miasto. Kat będzie miał przed sobą szeroki wachlarz tortur i sposobów uśmiercania skazanych. Czeka na niego także wiele zadań dodatkowych, dzięki którym może skrócić swój wyrok lub zarobić dodatkowe pieniądze.

W maju 2020 Play2Chill pozyskało w ramach emisji prywatnej 1,5 mln zł. Zainteresowanie spółką kilkukrotnie przewyższyło liczbę oferowanych przez nią akcji. Środki zostaną przeznaczone na rozwój działalności produkcyjnej w zakresie nowych gier.

Studio aktualnie koncentruje się na budowaniu pozycji producenta gier z kategorii INDIE PREMIUM. Jednym z największych zapowiadanych projektów jest Motorcycle Mechanic Simulator, którego koncepcja opiera się na grze Car Mechanic Simulator, najlepiej sprzedającym się tytule Grupy PlayWay. W 2017 roku sprzedaż CMS przekroczyła 1 mln egzemplarzy.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Intel na MWC

Opublikowane przez - 3 marca 2015 0
Intel to kolejny z gigantów, który pokazał sporo nowości na Mobile World Congress w Barcelonie. Link do wideoprezentacji znajduje się…