Karuzela personalna w Grupie Cyfrowy Polsat

Zdarza się, że jednocześnie pracę traci dwóch-trzech członków zarządu czy rady nadzorczej, a w ich miejsce przychodzą nowi. Ale w Cyfrowy Polsacie szykują się naprawdę spore zmiany. Ale planowane, więc to nie trzęsienie ziemi, a mała rewolucja.

Zatem:

Z dniem 1 kwietnia Jacek Felczykowski został powołany w skład Zarządu Cyfrowego Polsatu. Nadal będzie on członkiem zarządu Polkomtelu, operatora sieci Plus.

Została również podjęta decyzja o rozszerzeniu od 1 kwietnia zarządu operatora Plusa, do którego, dołączy w randze członka zarządu Justyna Kulka.

Również z dniem 1 kwietnia br. do zarządu Telewizji Polsat wejdą i będą w nim pełnili funkcje członków zarządu: Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Adam Nowe oraz Janusz Pliszka.

Katarzyna Ostap-Tomann, która odpowiada za finanse Grupy Cyfrowy Polsat i pełni funkcje członka zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu, podjęła decyzję o rezygnacji z dniem 31 marca z zasiadania w zarządzie Telewizji Polsat i przekazaniu tej funkcji Januszowi Pliszce.

Tomasz Gillner-Gorywoda, który z dniem 31 marca złożył rezygnację z zasiadania w zarządzie Cyfrowego Polsatu, nadal będzie pełnił funkcję dyrektora generalnego Polkomtelu.

Dariusz Działkowski z dniem 31 marca złożył rezygnację z zasiadania w zarządzie Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat, pozostanie w strukturach Grupy CP w obszarze techniki.

Z dniem 1 kwietnia funkcję prezesa zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu obejmie Mirosław Błaszczyk, funkcję wiceprezesa zarządu tych spółek obejmie Maciej Stec, a Stanisław Janowski rozpocznie pełnienie funkcji prezesa zarządu Telewizji Polsat.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Google Pixel 2 potwierdzony

Opublikowane przez - 6 marca 2017 0
Zeszłoroczny debiut Google jak samodzielnego, pełnoprawnego producenta smartfonów okazał się być całkiem udany, to czego się wszyscy spodziewaliśmy zostało właśnie…