Klawiatura mechaniczna i nowe myszki od Hama uRage trafiają do sprzedaży

Gamingowa marka Hama uRage wzbogacił się właśnie o nowe produkty, do których należą: dwa typy myszy: Morphmouse2 evo oraz Morphmouse, jak również klawiatura mechaniczna uRage Mechanical.

uRage Morph2

hama uRage Morph2

uRage Morphmouse2 evo to “gryzoń” dla najbardziej wymagających graczy. Sprzęt wyposażono w: sensor optyczny Avago 7000 dpi, wytrzymałe przełączniki Omron, kabel z dodatkowym oplotem o długości 2 m, antypoślizgową powłokę na obudowie oraz regulowane DPI. Jednak to co wyróżnia Morphmouse2 evo na tle konkurencji to autorska technologia uRage Morph2, która umożliwia regulowanie długości myszy, dopasowując ją do dłoni, za pomocą ukrytego z tyłu pokrętła. Dodatkowo fani FPS-ów docenią możliwość jeszcze większej precyzji podczas strzelania dzięki specjalnemu przyciskowi strzelania, który redukuje prędkość myszki. uRage Morphmouse2 evo posiada aż pięć dodatkowych przycisków szybkiego reagowania, których ustawienia można indywidualnie dopasować. Mysz Morphmouse2 evo dostępna jest w cenie 229 złotych.

uRage Morphmouse

hama uRage Morphmouse

Cenicie sobie nie tylko precyzję, ale i niebanalny wygląd myszki? Jeśli tak, to warto zainteresować się uRage Morphmouse. Myszka ta pozwoli nam na łatwą wymianę obudowy na jeden z pięciu dostępnych wzorów: Zombie, SciFi, Magic, Apocalypse oraz Blox. W środku urządzenia znajdziemy sensor optyczny Avago 2400 dpi. Żywotność zapewnią przełączniki Omron, a długi na 1,8 m kabel pozwoli na maksimum swobody podczas gry. Z myszą Morphmouse możemy działać bardzo szybko dzięki próbkowaniu 1000 Hz oraz teflonowym ślizgaczom. Do dyspozycji otrzymamy sześć precyzyjnych przycisków. Morphmouse w wersji pojedynczej to wydatek rzędu 69 zł, a w wersji z pięcioma wymiennymi obudowami – 99 zł.

uRage Mechanical

hama uRage Mechanical

Do grona akcesoriów dla graczy uRage dołączyła także nowa klawiatura klawiatura mechaniczna – Mechanical. Urządzenie posiada klawisze mechaniczne z precyzyjnym skokiem, które zapewniają wyjątkowo łatwą obsługę i szybkość reakcji. Aby zminimalizować ból nadgarstków i zmęczenie podczas wielogodzinnych sesji produkt posiada zintegrowaną podpórkę pod nadgarstek. Mechanical wyposażona jest również w tryb Anti-ghosting, blokadę klawisza Windows oraz podświetlenie RGB. Wszystkie klawisze można swobodnie konfigurować w ramach makr dostępnych za pomocą oprogramowania do gier uRage. Dzięki temu istnieje możliwość zaprogramowania wielu profili dostosowanych do różnych gier. Klawiatura uRage Mechanical to wydatek rzędu 299 złotych. Więcej informacji na temat produktów marku uRage znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Już niebawem na łamach MobilityNews będziecie mogli przeczytać recenzje myszki uRage Morph2 oraz klawiatury uRage Mechanical.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Wstawaj szkoda dnia

Opublikowane przez - 28 lutego 2015 0
  Garmin zaprezentował opaskę fitness vívofit 2, która pomaga użytkownikom w podejmowaniu aktywności i wypracowywaniu zdrowych nawyków. Przy zbyt długim…

Bluboo S1 debiutuje w Polsce

Opublikowane przez - 6 października 2017 0
Bluboo podąża za współczesnym trendami bezramkowych konstrukcji i oferuje nan smartfon Bluboo S1, który posiada minimalne ramki po bokach i…