Kolejna aktualizacja Microsoft na 21H1 dla systemu Windows 10

Roman PakotaAutor:
W poście na blogu napisanym przez Johna Cable’a, wiceprezesa ds. Zarządzania programami, obsługi i dostarczania systemu Windows, pokrótce opisano funkcje, które pojawią się w następnej aktualizacji systemu Windows 10.

Celem aktualizacji 21H1 jest poprawa bezpieczeństwa, zdalnego dostępu i jakości. Najważniejszą funkcją pojawiającą się w systemie Windows 10 jest możliwość ustawienia zewnętrznej kamery internetowej jako domyślnej do uwierzytelniania twarzy Windows Hello. Jest to szczególnie przydatne w przypadku korzystania z komputera mobilnego, który ma już wbudowaną kamerę internetową Windows Hello, ale możesz zadokować ją do monitora stacjonarnego i chcesz zalogować się za pomocą twarzy za pomocą kamery zewnętrznej.

W programie Windows Defender pojawi się aktualizacja, która przyspiesza działanie funkcji Application Guard. Ponadto Defender zobaczy zoptymalizowane czasy scenariuszy otwierania dokumentów. Naprawiono również problem powodujący opóźnienie podczas otwierania dokumentu Microsoft Defender Application Guard Office.

Usługa zasad grupy Instrumentacji zarządzania Windows będzie aktualizować swoją wydajność, aby obsługiwać więcej scenariuszy pracy zdalnej, zgodnie z tym, że więcej osób pracuje zdalnie.

Użytkownicy, którzy biorą udział w programie Beta Insider, mogą pobrać aktualizację 21H1 już teraz.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

GreenWay podsumowuje 2019 rok

Opublikowane przez - 8 stycznia 2020 0
Operator i dostawca usług ładowania samochodów zakończył 2019 rok ze 175 ładowarkami, ultraszybkimi ładowarkami 150 kWi pierwszym w Polsce wielostanowiskowym…

Nowy Departament Komunikacji w PLAY

Opublikowane przez - 2 kwietnia 2019 2
W strukturze PLAY utworzony został nowy Departament Komunikacji. Połączy on obszary komunikacji wewnętrznej, public relations oraz public affairs. Dyrektorem nowoutworzonego…