Kolejne kłopoty Action z urzędem skarbowym

Naczelnik Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego zakwestionował prawidłowość ujęcia przychodów i kosztów wykazanych przez dystrybutora w związku z transakcjami zakupu i sprzedaży towarów z kontrahentami.

Chodzi o dostarczony 10 września protokół z badania ksiąg podatkowych z dnia 04 września 2020 r. przeprowadzonego w ramach postępowania kontrolnego przez Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie. Zakres kontroli obejmował badanie rzetelności deklarowanych podstaw opodatkowania oraz prawidłowości obliczania i wpłacania podatku dochodowego od osób prawnych za okres od 1 sierpnia 2008 r. do 31 grudnia 2009 r.

Z treści ww. protokołu i dokonanego przez Spółkę oszacowania wynika, że Naczelnik Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie zakwestionował rozliczenie podatku za kontrolowany okres w kwocie 432 tys. złotych.

Firma nie zgadza się z treścią protokołu i wniesie zastrzeżenia i wyjaśnienia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

GOCLEVER Quantum 2 500 rugged

Opublikowane przez - 19 stycznia 2016 0
Na rynku debiutuje właśnie nowy smartfon Goclever, o wzmocnionej obudowie. Urządzenie wyposażone jest w 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (1280×720)…

LG mobile ogłasza wyniki za Q3

Opublikowane przez - 29 października 2015 0
LG ogłosiło swoje wyniki za III kw. 2015 r. LG Mobile Communications Company sprzedało w tym okresie 14.9 mln smartfonów, co oznacza…