Kolekcjonerska karta pamięci dla Nintendo Switch

Firma Western Digital nawiązała współpracę z Respawn Entertainment – jej celem było stworzenie karty pamięci dla konsoli Nintendo Switch z motywem z gry Apex Legends.

Nowa karta – pozwalająca graczom na łatwe rozszerzenie pamięci przenośnej konsoli – pojawi się na rynku przed zaplanowaną na przyszły miesiąc premierą Apex Legends w Nintendo eShop.

Karta ozdobiona jest motywem graficznym nawiązującym do Apex Legends i pozwala graczom na cieszenie się z maksymalnie 128 GB dodatkowej przestrzeni na swoje gry na konsoli Nintendo Switch. Sprawdzi się zarówno u doświadczonych graczy, którzy zechcą pograć w Apex na nowej platformie, jak i u nowicjuszy, którzy zamierzają zanurzyć się w świecie gry po raz pierwszy.

Karta Apex Legends 128GB SanDisk microSDXC dla Nintendo Switch dostępna jest w cenie 199,99 zł u wybranych sprzedawców oraz w sklepie online Western Digital.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Przestępcy docenili SMS-y

Opublikowane przez - 4 lutego 2019 0
Choć wielu ogłosiło już śmierć wiadomości tekstowych SMS (Short Messaging Service) okazało się, że wróciły one w zupełnie nowej roli.…