Komunikacja miejska w Jakdojade.pl

Twórcy aplikacji coraz chętniej kierują swoje zainteresowanie w kierunku pasażerów komunikacji zbiorowej. Trochę w tym mody na ekologię i zwalczanie smogu. Ale trzeba też przyznać, że popularny „zbiorkom” przewozi coraz większą liczbę pasażerów. Nie chodzi zresztą tylko o komunikację, ale także o inne środki transportu – hulajnogi, skutery, rowery, samochody na minuty. W przypadku Jakdojade.pl na pierwszy ogień poszły Warszawa i Wrocław.

Nie dalej jak wczoraj informowali o tym, że Google wprowadziło w Warszawie możliwość sprawdzania dostępności rowerów w systemie bikesharingu. Dziś okazało się, że użytkownicy aplikacji Jakdojade.pl mogą korzystać z nowej opcji. Dzięki niej będą mogli sprawdzić, gdzie dokładnie są autobusy miejskiej komunikacji oraz jakie mają opóźnienia – informuje Business Insider.

Nowość początkowo będzie dostępna w Warszawie i Wrocławiu. Stopniowo będzie rozszerzana na kolejne miasta.

Serwis Jakdojade.pl udostępnia rozkłady jazdy środków komunikacji miejskiej i umożliwia planowanie podróży w 47 miastach w Polsce. Umożliwia wygodne planowanie trasy wraz z przesiadkami, zakup biletów komunikacji miejskiej, a także wypożyczanie rowerów w niektórych miastach.

Z aplikacji mobilnej korzysta ok. 500 tys. użytkowników dziennie i ponad 3,5 miliona osób miesięcznie.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Apple zatrudnia specjalistów z NASA

Opublikowane przez - 25 kwietnia 2017 0
Transfery pomiędzy poszczególnymi korporacjami nikogo nie dziwią, jednak ściągnie wyspecjalizowanych pracowników agencji rządowych do prywatnych korporacji to wciąż niecodzienny widok,…