KONTEL uruchamia wsparcie online dla systemów ClearOne

MobilityNewsAutor:

Firma KONTEL oddaje do użytku polskojęzyczną stronę www.clearone.pl, której celem jest zapewnienie wsparcia firmom i instytucjom wdrażającym rozwiązania marki ClearOne. Witryna jest na bieżąco aktualizowana i umożliwia szybki kontakt.

Niezwykle ważnym aspektem z punktu widzenia klientów jest dostęp do informacji o ofercie, jaką dystrybutor zapewnia w lokalnym języku. Nowouruchomiona strona internetowa w całości poświęcona jest cenionym na rynku systemom firmy ClearOne. Przyszli i obecni klienci odwiedzający witrynę mogą zapoznać się z nowościami produktowymi, opisem technologii użytej do ich implementacji oraz warunkami serwisowymi – wyjaśnia Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie KONTEL.

ClearOne_UC

Firma ClearOne produkuje profesjonalne systemy konferencyjne, których składowymi są między innymi matryce dźwiękowe, przewodowe i bezprzewodowe mikrofony, telefony konferencyjne. W ofercie są również rozwiązania Unified Communications – UC (zestawy głośnomówiące i miksery) i wideo, a także nowatorskie oprogramowanie Spontania, przenoszące wideokonferencję do chmury w formie abonamentowej, bez skomplikowanej infrastruktury. W portfolio znajdziemy sprzęt umożliwiający płynny streaming multimediów, a więc rezydencjalne i biznesowe dekodery i enkodery wideo z pełną głębią kolorów 4:4:4 oraz serwer streamingu plików audio Anthology.

ClearOne_mikrofony

Oferta ClearOne skierowana jest w szczególności do biur, hoteli, obiektów użyteczności publicznej oraz instytucji administracji państwowej. Rozwiązania tej marki są kompatybilne ze sprzętem innych uznanych producentów, na przykład Cisco i Avaya, a także platformami IBM Workplace, Skype, i Microsoft Lync/Skype for Business. Więcej informacji na www.clearone.pl oraz u wyłącznego importera i dystrybutora w Polsce www.kontel.pl.

Źródło: Kontel

ClearOne_Spontania

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Poznajmy Sharp M1

Opublikowane przez - 17 sierpnia 2016 0
Sharp zaprezentował właśnie swój najnowszy smartfon, który jest mocno inspirowany modelem Xiaomi Mi5. Sharp M1 może pochwalić się 5,5-calowy wyświetlaczem…