Kuba Pancewicz w T-Mobile

Do kadry zarządzającej firmy T-Mobile Polska dołączy Kuba Pancewicz – ekspert z 20-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Wraz z początkiem listopada obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzania Terminalami i Łańcuchem Dostaw. Ostatnio pracował w Lenovo.

Wraz z zespołem będzie w pełni odpowiedzialny za cały proces i strategię zarządzania urządzeniami zarówno dla obszaru B2C, jak i B2B. Będzie on odpowiedzialny za wprowadzanie ciągłych innowacji w naszym portfolio i zapewnianie naszej firmie najwyższego możliwego zwrotu z inwestycji (przy współpracy z Departamentem Zakupów).

W nowo utworzonym departamencie będzie również kierował wszystkimi procesami łańcucha dostaw dla T-Mobile, w tym zarządzaniem zapasami, logistyką, zwrotami, naprawami, magazynowaniem i dostawą do klientów. W tej roli skoncentruje się na ulepszeniu naszych procesów operacyjnych, aby osiągnąć nowy poziom doskonałości operacyjnej i doświadczenia klienta.

Zanim dołączył do T-Mobile pełnił Dyrektora Generalnego na Polskę i Południową – Wschodnią Europę w Motorola, Lenovo. W czasie swojej kariery pracował w różnych obszarach sektora telekom, zarówno w Polsce jak i za granicą, z czego przez blisko 16 lat był związany z firmą Nokia. Współpracował przy wielu fuzjach i przejęciach. Był odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie produktami oraz zarządzanie i procesy restrukturyzacji organizacji. Posiada doświadczenie i wiedzę w sprzedaży i rozwoju produktu.

Jest absolwentem Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

90% Polaków w zasięgu LTE

Opublikowane przez - 24 marca 2015 0
Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu będą mogli korzystać z Internetu w technologii LTE na częstotliwości 800 MHz. W zasięgu Internetu…

Ulefone T3 z Helio X30

Opublikowane przez - 1 marca 2017 4
Ulefone coraz śmielej poczynia sobie na rynku urządzeń mobilnych, dopiero co poznaliśmy niemal bezramkowy Ulefone F1 a producent już zdradza…