Kuba Pancewicz w T-Mobile

Do kadry zarządzającej firmy T-Mobile Polska dołączy Kuba Pancewicz – ekspert z 20-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Wraz z początkiem listopada obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzania Terminalami i Łańcuchem Dostaw. Ostatnio pracował w Lenovo.

Wraz z zespołem będzie w pełni odpowiedzialny za cały proces i strategię zarządzania urządzeniami zarówno dla obszaru B2C, jak i B2B. Będzie on odpowiedzialny za wprowadzanie ciągłych innowacji w naszym portfolio i zapewnianie naszej firmie najwyższego możliwego zwrotu z inwestycji (przy współpracy z Departamentem Zakupów).

W nowo utworzonym departamencie będzie również kierował wszystkimi procesami łańcucha dostaw dla T-Mobile, w tym zarządzaniem zapasami, logistyką, zwrotami, naprawami, magazynowaniem i dostawą do klientów. W tej roli skoncentruje się na ulepszeniu naszych procesów operacyjnych, aby osiągnąć nowy poziom doskonałości operacyjnej i doświadczenia klienta.

Zanim dołączył do T-Mobile pełnił Dyrektora Generalnego na Polskę i Południową – Wschodnią Europę w Motorola, Lenovo. W czasie swojej kariery pracował w różnych obszarach sektora telekom, zarówno w Polsce jak i za granicą, z czego przez blisko 16 lat był związany z firmą Nokia. Współpracował przy wielu fuzjach i przejęciach. Był odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie produktami oraz zarządzanie i procesy restrukturyzacji organizacji. Posiada doświadczenie i wiedzę w sprzedaży i rozwoju produktu.

Jest absolwentem Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Nowe Moto G5 i G5 Plus oficjalnie

Opublikowane przez - 28 lutego 2017 0
Firma Lenovo, poprzez spółkę zależną Motorola Mobility, ogłosiła światową premierę nowej generacji smartfonów Moto G. Jakie cechy smartfonów są najbardziej…

Black Friday w Orange

Opublikowane przez - 27 listopada 2015 0
Orange wprowadził jednodniową promocję cen smartfonów. Oferta Smart Plan LTE – dla nowych, przedłużających lub przenoszących numer z innej sieci: HTC…