Ładowarki GreenWay na stacjach paliw AMIC Energy

Zarządzająca siecią stacji paliw Amic Energy spółka Amic Polska i GreenWay Polska, podjęły współpracę, w ramach której na stacjach paliw pojawią się szybkie ładowarki sieci GreenWay.

W jej efekcie już wkrótce kierowcy samochodów elektrycznych naładują swoje pojazdy na stacjach GreenWay zlokalizowanych na stacjach paliw AMIC Energy (do niedawna Lukoil). Początkowo ładowarki pojawią się w dziesięciu lokalizacjach. Montaż pierwszych urządzeń rozpocznie się w październiku.

GreenWay Polska zainstaluje swoje ładowarki na dziesięciu stacjach paliw AMIC Energy zlokalizowanych przy głównych trasach w Gdyni, Kielcach, Lesznie, Łodzi, Ostrowie Wielkopolskim, Pile, Rybniku, miejscowości Urzut (przy drodze S8 w gm. Nadarzyn), oraz dwóch stacjach w Warszawie.

Spółki myślą również o poszerzeniu współpracy w przyszłości o kolejne lokalizacje, a także instalację ładowarek ultraszybkich, o mocy do 350 kW.

Amic zarządza siecią 114 stacji paliw w Polsce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Od jutra iPad Pro dostępny w T-Mobile

Opublikowane przez - 24 listopada 2015 0
Od 25 listopada w  ofercie T-Mobile dostępny będzie iPad Pro. W pierwszej kolejności w ofercie dla nowych klientów biznesowych. Przygotowana została specjalna taryfa,…