Layers of fear 2

Layers of Fear 2 z nowym, znakomitym zwiastunem

Kontynuacja wielokrotnie nagradzanego horroru – Layers of Fear, otrzymała nowy zwiastun, który został zaprezentowany podczas konwentu PAX South 2019.

Twórcy gry – studio Bloober Team, byli obecni na tegorocznym Pax South, gdzie wraz z wydawcą – Gun Media, zaprezentowali nam „świeżutki”, klimatyczny zwiastun Layers of Fear 2.

W rolę narratora, po raz kolejny wciela się Tony Todd – aktor, odgrywający tytułową rolę w kultowym filmie „Candyman” z 1992 roku.

Akcja Layers of Fear 2 toczyć się będzie na liniowcu oceanicznym, przywodzącym na myśl np. Titanica. Gracze wcielą się w aktora, który próbuje odzyskać wenę twórczą i przygotować się do roli życia. Oczywiście jak przystało na produkcję od Blobber Team nie zabraknie wciągającej, mrocznej historii i wręcz artystycznej oprawy audio-wizualnej.

Twórcy opublikowali również dziennik deweloperski, w którym m.in. tłumaczą skąd czerpali inspiracje do stworzenia Layers of Fear 2.

Rok 2019 zapowiada się wyjątkowo ciekawie dla naszych rodzimych produkcji. W ciągu najbliższych 12 miesięcy, oprócz Layers of Fear 2, mogą zadebiutować jeszcze takie perełki jak: Dying Light 2 oraz Cyberpunk 2077.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

MWC 2015 w oczach redakcji cz.2

Opublikowane przez - 10 marca 2015 0
To była premiera, na którą czekali wszyscy. Niekończące się spekulacje zalewały internet. Aż w końcu się doczekaliśmy. Piszę oczywiście o…

Obowiązkowe ładowarki w Anglii

Opublikowane przez - 18 lipca 2019 0
Anglia będzie pierwszym krajem na świecie, który wprowadzi obowiązkowe punkty ładowania samochodów elektrycznych dla nowo budowanych domów Według Tesla Klub…