“Leć z HONOR 20” promocja premierowa

W związku z pojawieniem się telefonu HONOR 20 na naszym rodzimym rynku, producent przygotował promocję, w której można wygrać voucher lotniczy w dwie strony do jednego z 16 miast w Europie. Promocja startuje 1 lipca, a więc w dniu pojawienia się telefonów w ofercie sklepów. Smartphone’a znajdziemy wcześniej w ofercie sieci Play, bo już od 28 czerwca.

Marka postanowiła uraczyć konsumentów promocją lotniczą, podczas której, gdy zakupimy smartfona HONOR 20 lub HONOR 20 Lite, otrzymamy voucher lotniczy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zakup wersji Lite zapewni nam pojedynczy voucher, natomiast wersja regularna dostarczy dwa vouchery. Jeśli chodzi o miejsca, do których możemy się udać na podróż, to na liście znajdziemy: Barcelonę, Berlin, Brukselę, Dublin, Kopenhagę, Londyn, Madryt, Mediolan, Paryż, Pragę czy Rzym. Osoba, która jest posiadaczem promocyjnych voucherów zdecyduje gdzie i kiedy poleci. Oczywiście założenie promocji opiera się na – jak nazwa wskazuje – robieniu zdjęć.

 Promocyjna oferta obowiązywać będzie od 1 lipca do 31 sierpnia i więcej informacji na jej temat znajdziemy tutaj.

Telefon posiada:

  • poczwórny aparat o rozdzielczości 48 MPix,
  • dynamiczny holograficzny design,
  • układ Kirin 980 z GPU Turbo 3.0,
  • baterię 3,750mAh,
  • dźwięk przestrzenny dzięki Virtual 9.1,
  • wyświetlacz o przekątnej 6,26 cala.

W testach laboratoryjnych telefon wykazał efektywny zasięg połączenia bezprzewodowego ze słuchawkami na odległość ponad 244 m. Osiągnięto to wykorzystując inteligentne algorytmy dostosowujące sygnał i łączące smartfona z innymi urządzeniami.

Cena sugerowana przez producenta to 1999 zł.

 

 

There are 0 comments

  1. Pingback: Test Honor20 – wydajny telefon ze świetnym aparatem - mobilitynews.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

40 lat spamu

Opublikowane przez - 2 lipca 2019 0
Chyba nikt tego nie lubi. Nie pomagają filtry antyspamowe, zapory itp. Zawsze jakiś niepożądany mail się do skrzynki przedostanie. Spam…