LeEco Le Pro 3 – rekordowe zainteresowanie smartfonem

MobilityNewsAutor:

LeEco Le Pro 3 oficjalnie zadebiutował wczoraj, świetna specyfikacja w połączeniu z bardzo korzystną ceną spowodowały, że w ciągu zaledwie 24 godzin blisko 3,6 miliona osób zarezerwowało swoje egzemplarze.

LeEco-Le-Pro-3

Oczywiście rezerwacja nie oznacza jeszcze, że dokładnie tyle urządzeń zostanie sprzedanych jednak pokazuje jak dużym zainteresowaniem cieszy się flagowiec chińskiego producenta. Na rynku chińskim popularna jest praktyka, w ramach której bezpośrednią sprzedaż poprzedzają właśnie rezerwacje, które pokazują jak dużym zainteresowanie cieszy się dany model.

Popularności LeEco Le Pro 3 ciężko się dziwić. Dla przypomnienia, za smartfon z 5,5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości FullHD, procesorem Qualcomm Snapdragon 821, 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB przestrzeni na dane zapłacimy 270 dolarów (około 1080 złotych).

Źródło: gizmochina.com

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Promocja 3+1 na zakup Konftel Ego w KONTEL

Opublikowane przez - 8 grudnia 2016 0
Firma KONTEL, jedyny w Polsce autoryzowany importer rozwiązań audiokonferencyjnych renomowanej, szwedzkiej marki Konftel, przygotowała specjalną, przedświąteczną promocję w modelu 3+1…