lenovo

Lenovo Z5 z 4 TB pamięci wewnętrznej!

Dzień bez informacji o Lenovo Z5 dniem straconym. Tak przynajmniej uważa wiceprezydent chińskiego producenta – Chan Cheng, który zdradził właśnie, że nadchodzący flagowiec otrzyma aż 4 TB pamięci wewnętrznej!

Rano pisaliśmy wam o smartfonie Smartisan R1, który jako pierwszy posiada wbudowany 1 TB pamięci wewnętrznej. Okazuje się, że ten wyczyn już niebawem zostanie pobity przez Lenovo Z5. Wiceprezydent Lenovo ujawnił, że flagowiec otrzyma aż 4 TB przestrzeni na dane, co powinno nam pozwolić na przechowanie blisko miliona zdjęć, 2000 filmów w jakości HD lub 150 tysięcy utworów muzycznych w wysokiej jakości.

Pan Chan Cheng potwierdził, że premiera urządzenia odbędzie się w czerwcu. Kolejnych informacji możemy spodziewać się już wkrótce.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Honor Note 10 potwierdzony!

Opublikowane przez - 4 lipca 2018 0
Chiński producent nie zwalnia tempa. Po zaprezentowaniu ulepszonej wersji modelu Honor 10, prezydent firmy – Zhao Ming, potwierdził prace nad…

Bonus za zgody w Plusie

Opublikowane przez - 9 marca 2020 0
Dostępna jest nowa promocja Plusa dla klientów ofert „na kartę”, w której za wyrażenie zgody na komunikację marketingową przyznawany będzie…