Lenovo Z6 Pro

Lenovo Z6 Pro ze Snapdragonem 855 zadebiutuje już kwietniu

Lenovo Z6 Pro zadebiutuje już w tym miesiącu, informację tę potwierdził wiceprezydent Lenovo – Chang Cheng.

We wpisie na portalu społecznościowym Weibo, wiceprezydent Lenovo nie tylko potwierdził wcześniejsze plotki o kwietniowym debiucie Lenovo Z6 Pro, ale ujawnił również kluczowe elementy specyfikacji urządzenia.

Lenovo Z6 Pro napędzany będzie przez najmocniejszy SoC Qualcommu – Snapdragon 855, do tego będziemy mogli liczyć na “niezrównane doznania” podczas robienia zdjęć aparatem głównym. Na ujawnionym dzisiaj zdjęciu widzimy tylko jeden sensor aparaty tylnego, ale spekuluje się, że jest to tylko zagrywka producenta, aby nie ujawniać zbyt wielu szczegółów przed premierą. Ostatecznie Z6 Pro może otrzymać potrójny aparat główny.

Niestety na razie to wszystko co wiemy na temat smartfonu, ale należy pamiętać, że Lenovo Z6 Pro to następca zeszłorocznego modelu – Z5 Pro, możemy się zatem spodziewać, że również tutaj producent zastosuje wysuwny moduł aparatu do selfie. Spekuluje się jednak, że tym razem zamiast dwóch “oczek” otrzymamy jedno, ale o wyższej rozdzielczości. Dla przypomnienia, Z5 Pro otrzymał aparaty do selfie o rozdzielczości 16 Mpix i 8 Mpix.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Google przedstawia YouTube TV

Opublikowane przez - 1 marca 2017 0
Google ogłosił dzisiaj powstanie nowej usługi – YouTube TV w ramach, której będziemy mogli oglądać blisko 40 stacji telewizyjnych jak…

Huawei G8 w ofercie T-Mobile

Opublikowane przez - 27 października 2015 0
Do oferty T-Mobile wchodzi smartfon Huawei G8. Huawei G8, zaprezentowany niecałe dwa miesiące podczas ostatnich targów IFA, to smartfon zaprojektowany…