LG V20 oficjalne potwierdzony! Premiera we wrześniu!

MobilityNewsAutor:

LG nie ma ostatnio lekko, rewolucja jaką miał być LG G5 okazała się wielką porażką, a dział mobilny koreańskiego producenta nie może się pochwalić dobrymi wynikami finansowymi. LG V20 czyli następca bardzo udanego LG V10, ma pomóc firmie „wygrzebać się” z kryzysu.

LG-Logo

LG G5 okazał się przysłowiowym „gwoździem do trumny” dla koreańskiego producenta, który wobec fatalnych wyników finansowych działu mobilnego był zmuszony dokonać jego restrukturyzacji. Wobec tych wszystkich problemów, LG zdecydowało się sięgnąć po sprawdzone rozwiązania i oficjalnie potwierdziło, że LGV20 jest w produkcji, a co więcej ukaże się już we wrześniu bieżącego roku. Tak szybka premiera może oznaczać jedno, LG bardzo potrzebuje sukcesu a ten ma zapewnić właśnie LG V20.

LG V20 jest następcą bardzo ciekawego, zeszłorocznego LG V10, zatem koreański producent ma podstawy wierzyć, że premiera LG V20 wyciągnie ich z kłopotów.

Póki co o samym urządzeniu nie wiemy zbyt wiele oprócz faktu, że dzięki współpracy z firmą Google LG V20 będzie pierwszym smartfonem na rynku działającym na systemie Android 7.0 Nougat! Brawo LG, widać, że producentowi bardzo zależy na sukcesie tego modelu, co nas może tylko cieszyć.

źródło: droid-life.com

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane