LG X power oraz LG X mach już oficjalnie w Polsce

MobilityNewsAutor:

Seria LG X liczy sobie aż cztery smartfony, do obecnych już na polskim rynku LG X cam i LG X screen dołączyły właśnie LG X power oraz LG X mach.

LG-X-mach-LG-X-power

LG X power może się pochwalić 5,3-calowy ekranem o rozdzielczości HD. Na „pokładzie” urządzenia znajdziemy: czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1.3 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD.

Smartfon posiada również 13-megapikselowy aparat główny oraz 5-megapikselowy aparat z przodu urządzenia.

LG X power zaoferuje nam standardowy pakiet do łączności : Bluetooth, modem LTE, Wi-Fi czy GPS. Na uwagę zasługuje akumulator o pojemności aż 4100 mAh, który, dzięki specjalnej technologii MediaTek Pump Express Plus, naładujemy w pełni w zaledwie dwie godziny.

LG X mach to najdroższy przedstawiciel serii. Posiadać on będzie 5,5-calowy ekran o rozdzielczości QuadHD. Za wydajność odpowiadać będzie sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808 wspierany przez 3 GB pamięci RAM. Przestrzeni na dane otrzymamy 32 GB, naturalnie z możliwością rozszerzenia.

LG X mach, podobnie jak poprzednik, został wyposażony w 13-megapikselowy aparat główny oraz 5-megapikselowy aparat z przodu urządzenia.

Do łączności wykorzystamy: bluetooth, LTE (9 kategorii), Wi-Fi czy GPS. LG X mach zasilany będzie przez baterię o pojemności 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania.

LG X power dostępny będzie w cenie 999 złotych natomiast LG X mach w cenie 1899 złotych.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane