LG zabierze na MWC 2019 “budżetowca” – LG K12+

Wiemy już, że LG zaprezentuje nam swój flagowy model – LG G8 ThinQ, na konferencji z okazji startu targów MWC 2019, która odbędzie się 24 lutego. Możliwe, że tego dnia poznamy również pierwszym smartfon producenta wyposażony w modem 5G – LG V50 ThinQ. Według najnowszych wieści LG zabierze do Barcelony jeszcze jeden model – LG K12+.

Według dzisiejszych rewelacji, w przeciwieństwie do swoich braci, LG K12+ będzie reprezentował segment urządzeń budżetowych. Smartfon otrzyma wyświetlacz o rozdzielczości HD+ (1440 x 720 pikseli) i proporcjach 18:9, niestety nie poznaliśmy jeszcze wielkości ekranu. Sercem smartfonu zostanie procesor MediaTek Helio P22, którego wspomagać będą 3 GB pamięci RAM.

LG K12+ działać będzie pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo. Niestety, to wszystkie informacje na temat smartfonu, które trafiły do sieci. Na pocieszenie jest jeszcze render urządzenia.

LG K12+

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Grupa Polsat podsumowuje 2019 rok

Opublikowane przez - 12 marca 2020 0
Wśród najważniejszych wydarzeń znalazły się: wdrożenie koncepcji „TV/Internet/Telefon. Dla każdego. Wszędzie”, rozszerzenie oferty sportowej premium, podpisanie umowy JV z Discovery…