Lime zaprasza na randkę na hulajnogach

Roman PakotaAutor:
Walentynki już jutro. Tych, którzy wciąż poszukują pomysłu jak spędzić ten dzień, Lime zaprasza na nietypową randkę i zachęca do skorzystania z opcji przejazdów grupowych. Dzięki kodowi: LIMEOVE wszyscy chętni mogą skorzystać z opcji promocyjnych przejazdów przez cały dzień, 14 lutego.

Z okazji nadchodzącego święta zakochanych Lime zachęca do odbycia przejazdu na hulajnogach. Osoby, które w ten szczególny dzień wypożyczą urządzenia Lime, otrzymają 50% zniżki na jeden z przejazdów po wprowadzeniu do aplikacji promocyjnego kodu: LIMEOVE. Kod należy wpisać przed wykonaniem przejazdu i może zostać on wykorzystany przez wszystkich użytkowników aplikacji przez cały dzień w piątek, 14 lutego.

Dodatkowo, aby uczcić przekroczenie liczby 5 milionów przejazdów przez użytkowników Lime w Polsce, firma udostępnia nowym użytkownikom aplikacji w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu kod na darmowy przejazd do 10 złotych (14 minut). Aby skorzystać z oferty, wystarczy wpisać w aplikacji w sekcji “Portfel -> Kupony promocyjne” kod o treści: LIME5M, który jest aktywny do końca kwietnia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

LG Leon w ofercie Play

Opublikowane przez - 23 kwietnia 2015 0
Play wprowadził do oferty LG Leon. To czterordzeniowy smartfon działający na Androidzie 5.0 Lillipop. Dostępny jest także w wersji LTE.…