Linie Emirates współpracują z Huawei promując aplikację mobilną

Emirates ogłosiły podjęcie współpracy z Huawei. Ma ona na celu promowanie aplikacji Emirates wśród użytkowników telefonów Huawei oraz zapewnienie pasażerom wygody i jeszcze większej satysfakcji podczas jej użytkowania, szczególnie teraz gdy popyt na podróże stopniowo rośnie.

Pasażerowie Emirates mogą pobierać aplikację Emirates od stycznia 2020 r. (wersja na Androida) w AppGallery i korzystać z jej funkcjonalności. Obie strony rozszerzają wspólną platformę o SmartCard Integration, która zapewnia użytkownikom aplikacji Emirates opcję szybkiej rezerwacji biletów w Chinach kontynentalnych i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także możliwość łatwego dostępu do informacji o podróżach i lotach. Zostaną również utworzone tapety, ikony i czcionki z motywem Emirates.

W kolejnych fazach współpracy Emirates i Huawei planują rozszerzyć funkcje dostępne dla klientów linii, integrując aplikację Emirates z platformą Huawei Wallet. Nowe funkcje umożliwią członkom Skywards przechowywanie danych członkowskich i punktów lojalnościowych, a także kart pokładowych i voucherów w Huawei Wallet. Ponadto klienci Emirates wkrótce będą mogli wejść do wszystkich poczekalni lotniskowych na całym świecie stukając po prostu w ikonkę drzwi na urządzeniu Huawei.

Do tej pory zanotowano ponad pół miliona pobrań aplikacji Emirates z AppGallery. Zapewnia ona dostęp do szeregu usług i funkcji, od wyszukiwania lotów i rezerwacji biletów lotniczych po odprawę, wybór miejsc i posiłków, a także dane logowania i konta Skywards. Najnowsze funkcje aplikacji Emirates obejmują również tworzenie playlist w systemie rozrywki pokładowej ice oraz synchronizację z fotelami w samolocie, a także dostęp do Airport Wayfinder, co ułatwia poruszanie się po Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju.

Powiązane

LeEco rozpoczyna podbój USA

Opublikowane przez - 21 października 2016 0
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami chiński producent zorganizował konferencję w San Francisco, gdzie poinformował o oficjalnym wejściu na rynek USA. Do…