Logitech G PRO X Superlight w nowym kolorze

PRO X SUPERLIGHT wyposażona jest w technologię bezprzewodową LIGHTSPEED, sensor HERO 25K oraz wysoce dopracowaną konstrukcję mechaniczną i stała się nowym standardem dla światowej elity profesjonalistów eksportowych.

Aby sprostać wymaganiom współzawodnictwa, PRO X SUPERLIGHT została skrupulatnie przeprojektowana tak, aby zmniejszyć wagę przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Ważąc mniej niż 63 gramy, jest o prawie 25% lżejsza od standardowej bezprzewodowej myszy PRO.

Ponadto PRO X SUPERLIGHT jest wyposażona w technologię bezprzewodową LIGHTSPEED 2,4 GHz, która umożliwia grę bez ograniczeń i zapewnia do 70 godzin pracy na baterii. Nowa mysz posiada duże ślizgacze z PTFE, zapewniające niskie tarcie i niezrównaną precyzję, szybkość i manewrowość.

PRO X SUPERLIGHT jest wyposażona w czujnik Logitech G HERO 25K o rozdzielczości 25 600 DPI – pierwszy w branży czujnik myszy, który może dokładnie śledzić ruch na poziomie submikronowym (około 1/50 grubości ludzkiego włosa) bez utraty dokładności. Czujnik osiąga to bez użycia wygładzania i bez niepożądanego ruchu.

Czujnik HERO 25K wykorzystuje inteligentny system zarządzania energią do ciągłego dostosowywania liczby klatek na sekundę na podstawie ruchu myszy w celu zminimalizowania zużycia energii. Nawet przy wysokim DPI czujnik HERO jest 10 razy bardziej energooszczędny niż poprzednie czujniki Logitech G.

Mysz gamingowa PRO X SUPERLIGHT w kolorze różowym jest dostępna od 8 lutego w cenie detalicznej 699 zł. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową, nasz blog lub połącz się z nami na Twitterze i Instagramie.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

FinTech Digital Congress III zaprasza

Opublikowane przez - 13 listopada 2017 0
Digitalizacja, postęp technologiczny, antycypacja zmieniających się wymagań klientów cyfrowych, innowacyjne modele biznesowe, zmiany w regulacjach i ujednolicanie rynku usług –…