Logitech wprowadza nowy zestaw słuchawkowy z aktywną redukcją szumów Zone Wired

Obecnie więcej osób niż kiedykolwiek pracuje z domu i potrzebuje chwili spokoju, aby w skupieniu wykonywać swoje zadania. Nie oszukujmy się, momentami jest to ciężkie. Dlatego Logitech wyszedł naprzeciw i przedstawia nową wersję zestawu słuchawkowego Zone Wired – przewodową wersję istniejącego już zestawu Zone Wireless, który posiada m.in. certyfikację Google Meet, Google Voice oraz Microsoft Teams.

Zone Wired został zaprojektowany z silikonową poduszką na głowę i piankowymi nausznikami, które zapewniają wygodne dopasowanie i komfortową pracę przez cały dzień. Dzięki aktywnej redukcji szumów zestaw usuwa z otoczenia niechciane dźwięki i pozwala skupić się na zadaniu. Podobne rozwiązanie zostało zastosowane w mikrofonie, który izoluje głos od otaczających dźwięków. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają zwierzęta, małe dzieci albo głośnych sąsiadów. Zestaw sprawdzi się również przy powrocie do głośnego biura.

Zestaw jest certyfikowany dla zespołów Microsoft, dzięki czemu mikrofon może usuwać rozmowy zewnętrzne z podsłuchu podczas rozmowy, bez względu na to, kto stara się zwrócić Twoją uwagę. Intuicyjne sterowanie przyciskiem na kablu jest zawsze w zasięgu ręki, dzięki czemu można regulować głośność, wyciszać, odbierać/kończyć/odrzucać połączenia oraz odtwarzać/pauzować muzykę. Ramię mikrofonu ma funkcję „flip-to-mute” (odwróć, aby wyciszyć), która zapewnia prywatność w każdej chwili, a wskaźniki LED na sterowaniu zapewniają natychmiastowe potwierdzenie akcji.

Zone Wired współpracuje z popularnymi aplikacjami do prowadzenia rozmów, z większością platform i systemów operacyjnych. Certyfikaty biznesowe obejmują Microsoft Teams i Skype dla Firm, są kompatybilne z Zoom oraz współpracują z innymi popularnymi aplikacjami, takimi jak Cisco Jabber, BlueJeans i GoToMeeting, zapewniając zgodność i bezproblemową integrację w miejscu pracy.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Google przedstawia YouTube TV

Opublikowane przez - 1 marca 2017 0
Google ogłosił dzisiaj powstanie nowej usługi – YouTube TV w ramach, której będziemy mogli oglądać blisko 40 stacji telewizyjnych jak…

Startuje nowa kampania Jump!

Opublikowane przez - 2 stycznia 2015 0
2 stycznia startuje noworoczna kampania reklamowa T-Mobile, prezentująca najlepsze oferty operatora. W ramach kampanii przedstawione zostaną oferty abonamentowe JUMP!, które przyciągnęły…