redmi note 7

Mamy pierwsze informacje na temat flagowca Redmi

Redmi od początku tego roku jest samodzielną firmą. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się producentowi wydać kilka niezwykle ciekawych urządzeń, jednak wszystkie należały do segmentu średnio-budżetowych konstrukcji. To może zmienić się już niebawem, premiera pełnoprawnego flagowca Redmi wydaje się być coraz bliżej.

Na początku kwietnia Lu Weibing – CEO submarki Redmi, przyznał, że jego firma pracuje nad smartfonem, który zostanie wyposażony w najmocniejszy SoC Qualcommu – Snapdragon 855. Dodał on jednocześnie, że smartfon posiadać będzie wyjątkowy design. Najnowsze informacje, które ujawnił jeden z chińskiego leaksterów nie dotyczą jednak wyglądu urządzenia, a jego specyfikacji.

Oprócz potwierdzonego już procesora Snapdragon 855, flagowiec marki Redmi ma otrzymać również: 6,39-calowy wyświetlacz (2340 x 1080 pikseli), 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni na dane. Imponująco prezentują się również aparaty urządzenia. Na froncie znajdziemy kamerkę o rozdzielczości 32 Mpix, natomiast na tylnym panelu potrójny aparat główny z sensorami o rozdzielczości 48 Mpix, 8 Mpix i 13 Mpix.

Flagowiec Redmi ma zadebiutować już w przyszłym miesiącu. Spekuluje się, że może to być najtańszy smartfon ze Snapdragonem 855 na rynku.

zdjęcie otwarcia: Redmi Note 7

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Smartfon zabił 14 latkę

Opublikowane przez - 2 października 2019 0
O tragicznym wypadku poinformował serwis Instalki.pl powołują się na East2West News. Okazało się, że smartfon … zabił 14 letnią dziewczynę.…