redmi 7

Marka Redmi z kolejny interesującym smartfonem – Redmi 7 oficjalnie zaprezentowany

38 0
Po debiutach wyjątkowo interesujących modeli Redmi Note 7 i Redmi Note 7 Pro, przyszła pora na bardziej budżetowy model – Redmi 7.

Na początku roku Xiaomi zdecydowało, że rezygnuje z linii smartfonów Redmi i uczyni z nich oddzielną submarkę. Pierwszym modelem nowej marki był Redmi Note 7, który już niebawem oficjalnie trafi do Polski w rewelacyjnych cenach. Następnie przyszła pora na ulepszony wariant z dopiskiem „Pro”.

Dzisiaj portfolio producenta wzbogaci budżetowa konstrukcja Redmi 7, która pomimo niskiej ceny, wciąż może pochwalić się kilka interesującymi elementami.

xiaomi redmi 7

Redmi 7 wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 6,27-cala i rozdzielczości HD+. Smartfon napędzany jest przez procesor Qualcomm Snapdragon 632 z ośmioma rdzeniami o częstotliwości taktowania 1,8 GHz. Do tego możemy liczyć na 2, 3 lub 4 GB pamięci RAM oraz 16, 32, lub 64 GB przestrzeni na dane.

Na uwagę zasługują również: podwójny aparat główny (12 Mpix + 2 Mpix), kamerka do selfie o rozdzielczości 8 Mpix oraz akumulator o pojemności 4000 mAh.

Całość działa pod kontrolą systemu Android 9 Pie z nakładką MIUI 10.

Redmi 7 dostępny jest w trzech wariantach, ich ceny prezentują się następująco:

  • 2 GB RAM/16 GB – 699 juanów (~ 390 zł)
  • 3 GB RAM/32 GB – 799 juanów (~ 440 zł)
  • 4 GB RAM/64 GB – 999 juanów (~ 550 zł)

xiaomi redmi 7

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *