Maxcom MS459 Harmony w promocji w sieci Play

MobilityNewsAutor:
Maxcom MS459 Harmony ma przejrzysty interface, wyraźne i duże ikony, dzięki czemu jest prosty oraz łatwy w obsłudze dla osób starszych. Posiada również opcję zdalnego dostępu, dzięki któremu zawsze można pomóc w obsłudze smartfonu. Na nadchodzące Dzień Matki i Dzień Ojca Maxcom przygotował promocję. Wystarczy kupić Maxcom MS459 Harmony w sieci Play, aby dostać 100 zł rabatu na zakupy w sklepie online Maxcom.

Wygląd interface’u smartfona jest przejrzysty nawet dla użytkownika mniej zaznajomionego z nowoczesnymi technologiami. Ikony aplikacji są duże i wyraźne, ale ich rozmiar można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne. Użytkownik może bez trudu zadzwonić, wysłać wiadomość lub zrobić zdjęcie. Poruszanie się po menu telefonu ułatwią trzy fizyczne przyciski zamieszczone pod ekranem.

Telefon posiada specjalny przycisk Pomocy. Został on stworzony z myślą o osobach o słabym zdrowiu. Dzięki tej funkcji właściciel smartfonu może szybko powiadomić najbliższych lub służby medyczne o zasłabnięciu, ataku serca lub wypadku na drodze. Po wciśnięciu tego przycisku telefon wyśle uprzednio wprowadzone dane (np. grupę krwi czy informację o alergii) pod ustalony numer.

Ta funkcja z pewnością spodoba się każdemu, kto choć raz musiał jechać na drugi koniec miasta, by pomóc dziadkowi lub babci w uruchomieniu funkcji telefonu lub jego odblokowaniu. Maxcom MS459 Harmony posiada funkcję zdalnego dostępu, która pozwoli pomóc rodzicom lub dziadkom bez konieczności fizycznego korzystania z ich telefonu. Zdalny dostęp pozwala dodawać i usuwać kontakty, ustawiać przypomnienie, a nawet sterować jasnością ekranu lub sprawdzać lokalizację urządzenia. Korzystanie ze zdalnego dostępu, wymaga zalogowania się na stronie remote.maxcom.pl za pomocą konta Google.

Promocja obowiązuje w dniach 9-26 maja. Dotyczy zakupu smartfona Maxcom MS459 Harmony w sieci Play. Klient otrzyma kupon rabatowy w kwocie 100 zł na zakup o wartości co najmniej 250 zł produktów Maxcom, FitGo, Maxton, ACC+ dostępnych na www.maxcom.pl. Bony należy zrealizować do 30 czerwca 2019 r.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane