Meizu 16 z datą premiery!

Meizu 16 to kolejny flagowiec chińskiego producenta, który ma być bezpośrednim następcą jubileuszowego Meizu 15. Jack Wong – założyciel i obecny CEO Meizu, zdradził, że smartfon zostanie zaprezentowany 26 sierpnia.

Podobnie jak w wypadku poprzednika, możemy spodziewać się, że Meizu 16 zadebiutuje w w kilku wariantach. Najpotężniejszy model – “z plusem”, otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 845. Spekuluje się, że że mniejszy model otrzyma najprawdopodobniej Snapdragona 710.

Jack Wong już wcześniej zapowiadał, że obydwa urządzenia będą posiadać węższe ramki od modeli iPhone X i Xiaomi Mi 8. Zatem spokojnie możemy założyć, że Meizu 16 będzie posiadać wyświetlacz pokrywający 85% przedniego panelu, albo nawet więcej.

Biorąc pod uwagę aktywność w sieci pana Jacka Wonga, możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat Meizu 16 w nadchodzących tygodniach.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane